Ziobro o uchwale SN ws. nieruchomości: Jeśli zajdzie potrzeba, zmienię prawo
21 kwietnia 2017"Jeśli zajdzie potrzeba, zmienię prawo" - tak minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odniósł się do uchwały Sądu Najwyższego, zgodnie z którą będzie można domagać się wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości od lokatorów zwracanych kamienic, a nie od władz Warszawy.