• Rick Astley z Foo Fighters na scenie
  "Come on you motherfu**ers" - zakrzyknął do tłumu Rick Astley tuż przed tym, jak razem z rockowymi gigantami wykonał szlagier ze swego repertuaru.
 • Rick Astley wciąż w znakomitej formie
  Przy "Never Gonna Give You Up", "Together Forever", "She Wants To Dance With Me" tańczyło pół świata. Prawie trzydzieści lat później Rick Astley wciąż jest przystojniakiem i ciągle dysponuje jednym z najlepszych głosów na świecie.
 • W latach 80. byli gwiazdami, jak się mają dziś? T'Pau
  Byli idolami, wielbił ich tłum, mieli miliony fanów na całym świecie. Trzy dekady później wciąż walczą o swoje miejsce na scenie. Choć z różnym skutkiem. Jak się mają wielkie gwiazdy sprzed trzech dekad?
 • Gwiazdy sprzed trzech dekad wciąż cieszą się w Polsce wielką popularnością. Najnowszy dowód? Najchętniej kupowaną płytą nad Wisłą jest składanka "Marek Sierocki przedstawia: I Love 80's". Debiut wydawnictwa z bestsellerowej serii na szczycie listy OLiS-u to świetny pretekst, by przypomnieć idoli z dawnych lat i sprawdzić, co u nic słychać? Oto pierwsza odsłona naszej galerii. Ciąg dalszy nastąpi.
 • Gwiazdy lat 90. wczoraj i dziś
  "Czas pomyka godzina za godziną" – śpiewał Wojciech Waglewski. Dla jednych jest łaskawy, na innych odciska swoje piętno. Oto wielkie gwiazdy sceny muzycznej lat 90. na zdjęciach współczesnych i sprzed dwóch dekad. Zobacz, jak się zmieniły!
 • Opus na festiwalu Sopot TOP OF THE TOP
  Pierwszy dzień Sopot TOP of The TOP Festivalu 2013 należał do legend lat 80. Belinda Carlisle, Rick Astley, Helena Vondraćkova i muzycy rodzimej Budki Suflera pokazali, że po trzech dekadach na scenie wciąż są w znakomitej formie. Oto fotorelacja z koncertu "Life is Life – przełomowe lata 80.".
 • Belinda Carlisle
  To już druga edycja nowej odsłony festiwalu w Sopocie. W piątkowy wieczór na scenie Opery Leśnej swe nieśmiertelne hity przypomną legendy lat 80. ubiegłego wieku – polskie i zagraniczne z Rickiem Astley'em i Belinda Carlisle na czele. Oto gwiazdy koncertu pod hasłem "Live Is Life".