Wawrinka z powodu kontuzji wycofał się z igrzysk
02 sierpnia 2016 Z powodu kontuzji Stan Wawrinka nie weźmie udziału w igrzyskach w Rio de Janeiro. "To miała być moja trzecia olimpiada i bardzo na nią czekałem. Rywalizacja w niej nie jest jednak możliwa" - napisał w oświadczeniu szwajcarski tenisista.