• Rihanna naga w obiektywie Annie Leibovitz
  Czego się nie robi dla mistrzyni słynnej Annie Leibovitz? Rihanna zrzuciła nawet ciuszki, by nago wystąpić w sesji zdjęciowej, której efekt można oglądać w nowym numerze magazynu "Vanity Fair".
 • Rihanna wypina pupę na Hawajach...
  Rihanna przed premierą nowej płyty znalazła czas, by polecieć na Hawaje na uroczystości ślubne swoich przyjaciół i powygrzewać zgrabne ciało na słońcu. A że chętnie dzieli się z fanami fotkami ze swojego życia, to "selfie" z ostatniego wypadu szybko wrzuciła do sieci...
 • Rihanna na zdjęciach z sesji dla "Tush Magazine"
  U Rihanny jak zawsze – sporo się dzieje. Do sieci wyciekły informacje o nowej płycie najsłynniejszej na świecie Barbadoski, a ona sama opublikowała na Facebooku zdjęcia z "dzikiej" sesji zdjęciowej dla magazynu "Tush". Riri w takim wydaniu jeszcze nie widzieliśmy.
 • Choć brzmi to jak nieśmieszny żart, okazuje się prawdą. Ojciec Rihanny chętnie znów widziałby córkę u boku Chrisa Browna, faceta, który w przeszłości regularnie podnosił na nią rękę, a raz zdarzyło mu się skatować ją niemal do nieprzytomności.
 • Rihanna
  Rihanna to artystka, która uwielbia bawić się swoim wizerunkiem. Od seksownej kocicy, przez elegancką kobietę, po słodką dziewczynkę, jej image z każdą kolejną płytą przechodzi drastyczne przeobrażenia. Ponieważ zaś fryzura to jeden z wyrazistszych wyznaczników stylu, Rihanna i w tej kwestii nie boi się wyzwań. Teraz jednak, po wielu mniej i bardziej udanych eksperymentach, artystka postanowiła powrócić do swoich naturalnych włosów. Na jak długo?
 • Rihanna
  Włoska edycja najważniejszego magazynu w świecie mody po raz pierwszy w historii wybrała Kobietę Roku. Zaszczytny tytuł przypadł pochodzącej z Barbados piosenkarce Rihannie. Czym 23-letnia artystka zasłużyła sobie na takie wyróżnienie?