• Telewizyjne show
  Wróciliśmy do czasów barbarzyństwa. Gorzej: zatraciliśmy granice. Smaku? Także. Ale również poczucia tego, co dobre, a co złe. Co wypada, a czego ludzie na poziomie nie robią ani nie mówią. Niegdysiejszy motłoch nazywany jest widownią, konsumentami, których gustom się schlebia. Pajace i klauny, zwani dziś celebrytami, urośli do rangi wyroczni- pisze w "Magazynie" DGP Mira Suchodolska.
 • Marianna Dufek-Durczok, Kamil Durczok, Anna Dereszowska
  Anna Dereszowska i Kamil Durczok swego czasu byli posądzani o romans. I choć ani aktorka, ani dziennikarz nie skomentowali nigdy tych plotek, ostatni wywiad żony Durczoka zdaje się potwierdzać medialne doniesienia.
 • Michał Figurski, Kuba Wojewódzki
  Relacje Wojewódzkiego i Figurskiego przechodziły gorsze i lepsze chwile, ostatnio jednak między kolegami panuje zgoda. Świadczy o tym fakt, iż Michał stanął w obronie Kuby i jego programu.
 • Kuba Wojewódzki, Kamil Durczok
  Wyemitowany przez stację TVN Roast Kuby Wojewódzkiego wzbudził wiele kontrowersji. Ostre żarty bez żadnych barier nie spodobały się polskiej publiczności, w tym także Kamilowi Durczokowi, który prywatnie przyjaźnie się z Wojewódzkim.
 • Edward Miszczak
  Edward Miszczak zapewnia, że jego stacja nie poluje na głośne nazwiska zwolnione w ostatnim czasie z Telewizji Polskiej. Dyrektor programowy TVN nie wyklucza jednak przyjmowania ich pod swoje skrzydła. Pod jakim warunkiem, zdradził w rozmowie z dziennik.pl
 • Hubert Urbański znalazł się ostatnio na roaście, tzn. siedział na scenie i słuchał, jak zgromadzeni komicy bezlitośnie wyśmiewają wszystkie jego wady i ułomności. Na koniec jednak, dziennikarz odwdzięczył im się dokładnie w ten sam sposób. Jak wypadł jako złośliwy komik?
 • Znamy już hollywoodzkie gwiazdy, które 20 sierpnia o godzinie 22:00 w Comedy Central "wrzucą na ruszt" Roseanne Barr. Bohaterkę kultowego show komediowego "Roseanne" linczować będzie miedzy innymi Sharon Stone .