• Monika Gawlińska, Robert Gawliński
  Robert i Monika Gawlińscy są małżeństwem od blisko 30 lat. Dziś tworzą niezwykle zgraną parę i jak zapewnia muzyk, nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Jego żona wyznaje jednak, że ich związek nie zawsze był taką sielanką.
 • Robert Gawliński
  Brak matury wcale nie musi przekreślać szans na sukces - udowodniło to wiele sław. Choć w ich CV nie znajdziemy informacji o egzaminie dojrzałości, to nie przeszkodziło im to w zrobieniu kariery. Zobacz, które gwiazdy wcześnie opuściły szkolne ławy!
 • Monika i Robert Gawlińscy
  Świetna figura, promienna cera i modna stylizacja - tak w skrócie można opisać to, jak obecnie wygląda 49-letnia małżonka Roberta Gawlińskiego. On sam też prezentuje się naprawdę dobrze, a dodanie sformułowania "jak na 52-latka" byłoby tutaj co najmniej niestosowne, bo patrząc na niego, piekielnie trudno byłoby zgadnąć, że ten facet ma już tyle lat! Zobaczcie, jak oboje małżonkowie zmienili się przez ostatnie lata. W powiedzeniu, że teraz mają swój złoty czas, jeśli chodzi o prezencję, nie ma ani krztyny nadużycia...
 • Anna Mucha
  Czy rodzice powinni utrzymywać ze swoimi dziećmi "kumpelskie" relacje i pozwalać im na korzystanie z używek? Anna Mucha zabrała głos w sprawie głośno krytykowanych metod wychowawczych Roberta Gawlińskiego.
 • Banjamin Gawliński, Robert Gawliński, Emanuel Gawliński
  Robert Gawliński jest dumnym ojcem bliźniąt: Benjamina i Emanuela. Dziś już dorośli mężczyźni, towarzyszyli Wilkom podczas występu na Sopot Polsat Festival. Zobacz zdjęcia!
 • Robert Gawliński i jego żona Monika tworzą iście rockandrollowe małżeństwo. Są razem od 26 lat i wciąż kochają się i kłócą z taką samą pasją. Ostatnio opowiedzieli o jednej ze swoich najostrzejszych awantur.
 • Wojciech Jagielski, pasjonat muzyki, mia ł niegdyś możliwość bycia członkiem zespołu Wilki. Propozycję, złożoną mu lata temu przez Roberta Gawlińskiego jednak odrzucił. Dlaczego?
 • Robert Gawliński, jak na prawdziwego rockmana przystało, ma na swoim koncie wiele szaleństw i grzeszków. Muzyk przyznał ostatnio, że eksperymentował także z narkotykami, jednocześnie przestrzega młodych ludzi przed ich zażywaniem .
 • Wydaliście niedawno płytę "Światło i mrok", którą zdobi Twoje zdjęcie w indiańskim pióropuszu, a na krążku są piosenki o tym, że świat to fajne miejsce i trzeba go chronić. Przyszedł czas na ekologiczne protest songi w waszej twórczości?
  – Gdybym miał 18 lat, to pewnie dawno już napisałbym piosenkę choćby o tym, że mój prezydent jest myśliwym, strzela do zwierząt i trzyma w domu ich czaszki. A mnie jest z tego powodu wstyd – mówi Robert Gawliński. Wokalista i lider Wilków przy okazji premiery nowego albumu "Światło i mrok" opowiedział o muzycznych fascynacjach swoich synów i o tym, dlaczego warto krzyczeć przeciw niszczeniu świata...
 • Robert Gawliński
  O tym, że niszczymy Ziemię trzeba mówić, nawet jeśli to banał - przekonuje Robert Gawliński. Wokalista i lider Wilków opowiada o muzycznych fascynacjach swoich synów oraz o tym, co zaśpiewałby o prezydencie RP, gdyby był młodszy...