• Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska, Robert Kupisz i Maja Sablewska
  Doborowe towarzystwo!
 • Monika Olejnik, Robert Kupisz
  Monika Olejnik znana jest z bezlitosnego wytykania polskim politykom bzdur, jakie wygadują. Okazuje się jednak, że dziennikarka potrafi być ostra także w relacjach z osobami z show biznesu. Ostatnio opowiedziała o awanturze, jaką urządziła Robertowi Kupiszowi.
 • Mikołaj Lizut
  Mikołaj Lizut nie ma ostatnio dobrej passy. Jeszcze nie ucichły kontrowersje wokół skandalu z Jerzym Zelnikiem, za rozpętanie którego odpowiada dowodzone przez niego Rock Radio, a on już wplątał się w kolejną aferę.
 • Paweł Deląg
  Paweł Deląg postanowił zadać szyku na salonach i pokusił się o zakup popularnych t-shirtów Roberta Kupisza z nadrukiem orła. Niestety ich jakość, mocno rozczarowała aktora.
 • Polski rynek mody znajduje się zaledwie w powijakach, jednak rodzimi kreatorzy już wysoko cenią swoje projekty. Gosia Baczyńska stwierdziła ostatnio, że 350 zł. za T-shirt to zbyt niska cena.
 • Pokaz kolekcji "Wanted" Roberta Kupisza
  Kowbojskie kapelusze, pastelowe zwiewne sukienki i muzyka filmowa z klasycznych westernów - Robert Kupisz po raz kolejny przeniósł publiczność swojego pokazu mody w czasie. Jego letnią kolekcję zainspirował film Sergio Leone "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie".
 • Monika Olejnik na XIV Balu Dziennikarzy
  W telewizyjnym studiu przed nią i jej pytaniami drżą najwięksi. Również na czerwonym dywanie Monika Olejnik nie udaje „grzecznej panienki”. Na XIV Balu Dziennikarzy dziennikarka pojawiła się w „drapieżnej” stylizacji. Czerwona suknia, głęboki dekolt i złoty naszyjnik z ozdobą w kształcie głowy dzikiego kota – to wszystko nie pozostawia wątpliwości, że Olejnik ma charakter – również w dziedzinie modowych wyborów. Zobacz!
 • Robert Kupisz.
  Dla Roberta Kupisza rok 2011 był wyjątkowo udany. Stylista fryzur zmienił branżę. Nie tylko przygotował dwie kolekcje mody, ale także otworzył własny butik. Ciężka praca została nagrodzona - podczas gali Doskonałość Mody Kupisz został Projektantem Roku 2011.
 • Zwycięzcy w konkursie Doskonałość Mody 2011 "Twojego Stylu".
  Debiutant Robert Kupisz i ikona polskiej mody Joanna Klimas znaleźli się wśród laureatów konkursu Doskonałość Mody 2011. Magazyn "Twój Styl" po raz 13. wyróżnił najlepszych projektantów i marki modowe na polskim rynku. Wydarzeniem Roku okrzyknięto pokaz Gosi Baczyńskiej.
 • To kolejny skandal z kopiowaniem projektów znanych designerów przez gwiazdy na polskich salonach. Ty razem bohaterką skandalu stała się… Maryla Rodowicz. Piosenkarka splagiatowała projekt Roberta Kupisza. Sprawa wyszła na jaw i choć sam projektant studzi nastroje, złe wrażenie pozostanie. Szkoda, że nazwisko pani Maryli, która słynęła dotąd z niepowtarzalnego stylu, jest wymieniane w tak negatywnym kontekście. „Każdy ma prawo do orła” – broni wokalistki sam Kupisz, można by więc argumentować, że narodowego godła splagiatować się po prostu nie da. Jak sądzicie? Oto zdjęcia „feralnej” kreacji!