• Robert Makłowicz
  Zapiekanki to dla mnie peerelowska zmora. Pamiętam to zbyt dobrze - stara buła, pieczarkowa maź i substytut sera. Teraz pewnie składniki lepsze, lecz pochodzenie dyskwalifikujące, nie, dziękuję. Natomiast kiełbaska z nyski i owszem, to produkt wykwintny w swej kategorii, dobrze przemyślany  - mówi w rozmowie z dziennik.pl Robert Makłowicz, którego program "Makłowicz w drodze" można oglądać na kanale Food Network.
 • pierogi
  Nie ma Wigilii bez tradycyjnych pierogów z kapusta i grzybami. Mistrz kuchni Robert Makłowicz poleca jeszcze inne pyszne dodatki do czerwonego barszczu, czy jako oddzielne danie na wigilijny stół. To paszteciki i suszone grzyby w panierce.
 • Makłowicz w Polsce / Food Network
  Już 23 września Robert Makłowicz wyruszy w inspirującą podróż po Polsce i odkryje niezwykły potencjał lokalnych kuchni. Prowadzący lekko i z humorem opowie o malowniczych miejscach w naszym kraju, które słyną z niepowtarzalnych wyrobów i tradycji kulinarnych. W premierowym cyklu „Makłowicz w Polsce” krakowski smakosz spotka się także z ludźmi, którzy bez reszty poświęcili się pasji gotowania.
 • Robert Makłowicz
  Kiedy na skutek ostrego konfliktu Robert Makłowicz stracił możliwość współpracy z Telewizją Polską, w mediach zaczęły się spekulacje na temat rzekomego przeniesienia programów kucharza do konkurencyjnej stacji. Sam zainteresowany twierdzi jednak, że takich planów nie ma.
 • Robert Makłowicz
  Konflikt na linii Robert Makłowicz - Telewizja Polska przybiera na sile. Publiczny nadawca postanowił pozwać autora programów kulinarnych, który naruszył ponoć dobra osobiste stacji oraz jej pracowników.
 • Robert Makłowicz i Joanna Jabłczyńska w kampanii #TunezjaJadęTam
  Tunezja od wielu tygodni robi wiele, by poprawić swoje notowania wśród turystów, zniechęconych do przyjazdu po marcowym zamachu terrorystycznym w Bardo. W akcji Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki wzięli udział także polscy celebryci, za co spadło na ich głowę niemało gromów. "Nie jestem Panem Bogiem, nie wiem co się stanie w przyszłości" - mówi nam tuż po zamachu w Tunezji Robert Makłowicz, który był jedną z twarzy kampanii #TunezjaJadęTam.
 • Magda Gessler jest gospodynią dwóch najpopularniejszych programów kulinarnych w polskiej telewizji. Poczynania restauratorki na wizji, nie podobają się jednak jej koledze po fachu, Robertowi Makłowiczowi. Gessler postanowiła odpowiedzieć na jego zarzuty.
 • Magda Gessler, za sprawą dwóch programów rozrywkowych w stacji TVN, stała się największą, kulinarną wyrocznią w kraju. Okazuje się jednak, że osoby zajmujące się tematyką kulinariów, nie mają o tych produkcjach najlepszej opinii.
 • Marta Grycan i Magda Gessler
  Jedna z nich jest najsłynniejszą polską restauratorką i gwiazdą telewizji, druga nosi nazwisko największego producenta lodów i w roli celebrytki bryluje na warszawskich salonach. Magda Gessler i Marta Grycan to dwie, uwielbiane przez media, wyraziste osobowości. Która z ich zostanie prowadzącą w nowym kulinarnym show TVN "Masterchief"?
 • Para w barze sushi
  Jedna z warszawskich restauracji proponuje klientom wycenę swoich dań. Klient będzie mógł zapłacić za jedzenie tyle, ile sam będzie uważał za słuszne, nawet złotówkę... "Nie słyszałem jeszcze o takiej formie" - komentuje Robert Makłowicz, kucharz i podróżnik.