• Tom Cruise chce zagrać w "Our Name is Adam"
  Po roli w musicalu "Rock of Ages", Tom Cruise prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Our Name is Adam".
 • Tom Cruise (a właściwie: Thomas Cruise Mapother IV) świętuje 50-tkę!
  Magazyn "Forbes" umieścił jego nazwisko w rankingu najpotężniejszych celebrytów świata w roku 2012 (na miejscu dziewiątym), "Empire" – na listach 100 największych gwiazd w historii kina, a "People" – 50 najpiękniejszych ludzi świata. Pracował z Kubrickiem, Spielbergiem, Stonem i De Palmą. Zdobył trzy nominacje do Oscara. Tom Cruise, choć nie zawsze lubiany ze względu na swoje powiązania z Kościołem Scjentologicznym, od trzech dekad pozostaje jedną z największych gwiazd Hollywood. I w cieniu kolejnego rozwodu kończy we wtorek 50 lat.
 • Tom Cruise
  Tom Cruise nigdy nie przekraczał granic. 49-letni aktor zapewnił, że w młodości zachowywał się zupełnie inaczej niż obecne gwiazdy Hollywood. Koncentrował się przede wszystkim na zawodowym rozwoju, a nie na imprezach.
 • "Madagaskar 3" znów numerem jeden
  Bohaterowie "Madagaskaru 3" drugi tydzień z rzędu okupują pierwsze miejsce amerykańskiego box office'u. Nie dał im rady nawet rozśpiewany Tom Cruise!
 • Russell Brand na premierze "Rock of Ages"
  Russell Brand zasłużył sobie na tytuł szlachecki. Tak przynajmniej twierdzi on sam. Powinien zostać doceniony i wyróżniony za swoje dokonania i promowanie Wielkiej Brytanii.
 • Tom Cruise na premierze "Rock of Ages"
  W londyńskim Odeonie odbyła się europejska premiera jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku – filmowej wersji musicalu "Rock of Ages" z Tomem Cruisem w roli gwiazdy rocka lat 80. Jego Stacee Jaxx jest ponoć wybuchową krzyżówką Axla Rose i Jona Bon Jovi, lecz na uroczystym pokazie żaden z tych panów się nie pojawił. Przybyły natomiast inne rozśpiewane gwiazdy tej superprodukcji z licencją na hit... W polskich kinach "Rock of Ages" od 10 sierpnia.
 • Malin Akerman
  Oto moda na błyskającą z wycięć nagość podniesiona do kwadratu! Piękna Malin Akerman pokazała ile mogła w śmiałej sukni. Kusząco?
 • Tom Cruise w "Rock of Ages"
  Amerykański aktor Tom Cruise nie miał problemów z przygotowaniem się do roli w musicalu "Rock of Ages". Śpiewał już bowiem wcześniej, chociażby w... szkolnym chórze.
 • Tom Cruise w "Rock of Ages "
  Dziewczyna z prowincji i chłopak z wielkiego miasta spotykają się na Sunset Strip. Oboje marzą o karierze w Hollywood. Ich rockandrollowa historia miłosna rozgrywa się w rytm wielkich hitów z lat 80. W roli gwiazdy rocka Stacee Jaxxa – Tom Cruise. "Rock of Ages" w polskich kinach od 10 sierpnia.
 • 6. Królewna Śnieżka i Łowca
  Serwis Stopklatka.pl przygotował zestawienie 15 filmów, które mają w tym roku ogromną szansę na sukces. Oto największe blockbustery 2012 roku w kolejności premier w amerykańskich kinach. Sporo wśród nich naszych starych znajomych – od licznych superbohaterów po uciekinierów z zoo...