Tenisistki i tenisiści walczą na kortach Rolanda Garrosa
26 maja 2011W Paryżu trwa wielkoszlemowy turniej na kortach Rolanda Garrosa. Na razie polscy kibice tenisa mogą mieć powody do zadowolenia Agnieszka Radwańska i Łukasz Kubot awansowali do trzeciej rundy zawodów. Zobacz galerię zdjęć.