• "Smak życia 3, czyli chińska układanka"
  W nowej odsłonie serii emocje bohaterów są co najmniej trzy razy bardziej skomplikowane niż w pierwszym "Smaku życia".
 • Audrey Tautou i Romain Duris
  Roztańczone przyjęcia, szalone wypady z przyjaciółmi, niezwykłe eksperymenty w kuchni i baśniowe wehikuły, którymi można wznieść się nad miasto. W tym cudownym świecie brakuje tylko wielkiej miłości.
 • Audrey Tautou i Romain Duris w filmie "Smak życia"
  Audrey Tautou, Romain Duris, Kelly Reilly, Cécile De France oraz Kevin Bishop ponownie spotkają się z reżyserem Cédrikiem Klapischem na planie kolejnego filmu z serii "Smak życia".
 • Audrey Tautou i Romain Duris w filmie "Dziewczyna z lilią"
  Audrey Tautou znów wraca do bajkowego świata. Tym razem jednak nie jako Amelia, a Chloë - bohaterka ekranizacji "najbardziej wzruszającej historii miłosnej, jaka kiedykolwiek została napisana", czyli najnowszego obrazu mistrza filmowej iluzji Michela Gondryego.
 • Deborah Francois i Romain Duris w filmie "Wspaniała"
  Na punkcie tej komedii Francuzi oszaleli, a dziennikarze na całym świecie prześcigają się w zachwytach. – Chemia między aktorami jest tak intensywna, że podobne reakcje mogą zachodzić tylko w elektrowni atomowej. Film kipi życiem, a drobiazgowo odtworzone w scenografii i kostiumach realia epoki, to niekończąca się przyjemność dla oka – napisano w "Screen Daily". 22 marca "Wspaniała" zadebiutuje na ekranach polskich kin.
 • "Wspaniała" – francuski hit w polskich kinach
  "Ma urok starych komedii romantycznych, a emocje jak w najlepszych sportowych widowiskach" - pisał Le Parisien. "Ten film wręcz pachnie perfumami z Hollywood lat 50." - zachwycał się Paris Match. Na punkcie historii prowincjuszki marzącej o posadzie sekretarki Francuzi oszaleli. Ale trudno się dziwić, skoro główne w niej role zagrali: Romain Duris, Deborah Francois oraz Berenice Bejo - znana z oscarowego "Artysty". "Wspaniała" pojawi się w polskich kinach w marcu, jednak już 26 stycznia rozpoczną się pokazy przedpremierowe.