• Vancouver, Kanada
  Kanadyjska wersja ustawy Magnitskiego, wymierzonej w skorumpowanych polityków i osoby naruszające prawa człowieka, jest coraz bliżej finału prac parlamentarnych. Rosja zagroziła Kanadzie pogorszeniem stosunków dyplomatycznych.
 • Paul McCartney
  Paul McCartney nieoczekiwanie uświetnił swoją niezapowiedzianą wizytą prywatne przyjęcie sylwestrowe rosyjskiego miliardera Romana Abramowicza na Karaibach. Wraz z zespołem The Killers muzyk wykonał kultowy utwór Beatlesów - "Helter Skelter".
 • Eclipse
  Właścicielem najdroższego na świecie jachtu jest rosyjski magnat naftowy, Roman Abramowicz. Pływający pałac miliardera nosi nazwę „Eclipse”, a jego wartość szacuje się (w zależności od źródła) na 450 mln do 1,2 mld dolarów!
 • Sonia Abramowicz
  Sonia Abramowicz, córka rosyjskiego miliardera i oligarchy, osiągnęła już pełnoletność i swoim dorosłym (i luksusowym) życiem chwali się na Instagramie. Wygląda na to, że bogaty ojciec nie żałuje pieniędzy na jej rozrywki... Zobacz zdjęcia!
 • Adele wystąpi na sylwestrze u Romana Abramowicza?
  Adele dostała "propozycję nie do odrzucenia". Roman Abramowicz chce, by zaśpiewania na organizowanym przez niego sylwestrze w posiadłości na St. Barts – informuje "The Sun".
 • Według doniesień prywatnej rosyjskiej telewizji RBK, multimiliarder Roman Abramowicz został na krótko zatrzymany przez FBI w Stanach Zjednoczonych. Informacje te dementuje jednak sekretarz prasowy rosyjskiego przedsiębiorcy, właściciela klubu piłkarskiego Chelsea Londyn, a także FBI.
 • Policja nieopodal domu Borysa Bieriezowskiego
  Dom zmarłego wczoraj w niejasnych okolicznościach Borysa Bieriezowskiego przeszukiwany przez brytyjską policję. Były rosyjski oligarcha, skonfliktowany z prezydentem Władimirem Putinem, został wczoraj znaleziony martwy w swoim domu w Ascot niedaleko Londynu.
 • Kings of Leon zagrają dla Romana Abramowicza
  Grupa Kings of Leon uświetni sylwestrową imprezę rosyjskiego multimilionera, Romana Abramowicza.
 • Roman Abramowicz (w środku)
  Choć sądziło się dwóch rosyjskich oligarchów, proces toczył się w Londynie. Boris Bieriezowski przegrał z Romanem Abramowiczem w głośnym procesie, który ujawnił wiele kompromitujących szczegółów ze sztuki prowadzenia biznesu w oligarchicznej Rosji.
 • Kto zasiądzie w loży prezydenckiej na Stadionie Narodowym?
  Takiego dziadostwa nie akceptuję - grzmi w RMF FM Joachim Brudziński, oburzony faktem, że nikt nie przeszkodził Romanowi Abramowiczowi wykupienia loży prezydenckiej na Stadionie Narodowym w czasie meczu Polska-Rosja na Euro 2012. Poseł PiS stwierdza, że równie dobrze rosyjski oligarcha mógłby sobie kupić Wawel czy Krakowskie Przedmieście.