• Bank
  Polacy akceptują daninę. I byliby skłonni ponieść jej konsekwencje w stopniu większym, niż to się stało.
 • Pieniądze
  Zwycięskie konto oszczędnościowe może przynieść posiadaczowi nawet kilkaset złotych zysku! Jeśli chcesz się dowiedzieć, który bank oferuje najwyżej oprocentowany rachunek, koniecznie zapoznaj się z najnowszym rankingiem TotalMoney.pl Eksperci porównywarki przyjrzeli się aktualnym ofertom.
 • Karty płatnicze
  Jak wypłacić gotówkę, gdy nie możemy znaleźć bankomatu? Wystarczy zrobić drobne zakupy w pobliskm sklepie, który realizuje usługę cashback. Takich punktów jest już ponad 72 000 w całej Polsce. Jak działa cashback?
 • Młodzi ludzie i doradca finansowy
  Jakie korzyści oferowane są klientom VIP w poszczególnych bankach? Jakie warunki należy spełnić, by być uznanym za wyjątkowego klienta? Sprawdzili to eksperci porównywarki finansowej TotalMoney.
 • Stos złotych monet
  Private Banking, czyli bankowość dla najzamożniejszych, niesie ze sobą szereg usług i udogodnień. Indywidualne podejście do klienta i pomoc w różnorodnych sytuacjach to jedne z zalet bycia wyjątkowym klientem. Co można dostać w zamian za posiadanie na swoim koncie milionów? Sprawdź, w którym banku możesz zyskać najwięcej.
 • Polskie banknoty
  Zastanawiałeś się kiedyś ile kont osobistych prowadzą polskie banki? Z danych serwisu PRNews wynika, że ich liczba wynosi 29 milionów. Eksperci TotalMoney.pl przeanalizowali aktualne oferty i sprawdzili, w którym banku możemy liczyć na najkorzystniejszą ofertę. Klientem jest osoba, zasilająca co miesiąc rachunek kwotą 2 800 zł. Sprawdźmy, kto zwyciężył w zestawieniu.
 • Bank
  Coraz trudniej znaleźć rachunki z kartami debetowymi, których używanie jest bezpłatne lub bardzo tanie.
 • Komputer laptop w świecie wirtualnym - wyobrażenie internetu
  Analitycy porównywarki kont bankowych TotalMoney.pl przyjrzeli się rachunkom osobistym oferowanym przez 28 banków. Wśród nich szukali tego, które - z jednej strony będzie tanie (a najlepiej - darmowe), a z drugiej - da swojemu posiadaczowi dodatkowe korzyści. Jednym słowem - szukali konta idealnego dla kogoś, kto jeszcze rachunku osobistego nie ma lub chce założyć nowe w innym banku. Które konto zasłużyło najwyższy stopień podium? O tym można przekonać się zapoznając się z jesienną edycją rankingu kont osobistych internetowych.
 • Coraz większymi krokami zbliża się początek roku akademickiego. Dlatego też analitycy porównywarki TotalMoney.pl postanowili porównać konta osobiste jakie mogą założyć studenci i wybrali spośród nich najlepsze.
 • Jak wybrać dobre konto
  Rachunek bankowy powinien być jak dobry garnitur – skrojony na wymiar. Innego produktu potrzebuje młoda osoba, która wszystkich operacji bankowych dokonuje za pośrednictwem internetu, zupełnie innych zaś tradycyjny klient, który jest częstym gościem placówki bankowej.