• Doktor Zagłada ostrzega: Światu grozi niebezpieczeństwo
  Profesor Nouriel Roubini, czyli Doktor Zagłada znów kreśli czarną przyszłość dla światowej gospodarki. Jego zdaniem nadciąga połączenie trzech kryzysów, które doprowadzą do załamania.
 • Doktor Zagłada wieszczy rozpad strefy euro
  Jeden z najlepszych ekonomistów świata kreśli czarną wizję strefy euro. Jego zdaniem ciągu w najbliższych paru lat część państw porzuci wspólną walutę i wróci do pieniądza narodowego. To będzie jedyny sposób, by pokonać recesję.
 • Doktor Zagłada ostrzega. Europejski bank zaszkodzi Unii
  Nouriel Roubini nie ma wątpliwości. To, co che zrobić Europejski Bank Centralny może zniszczyć gospodarkę krajów, które są na krawędzi bankructwa. To kolejny dowód na to, że unia walutowa przestaje się sprawdzać.
 • Doktor Zagłada zdradza, co czeka świat
  Jeden z najlepszych ekonomistów świata, Nouriel Roubini, zwany też Doktorem Zagładą zdradza, co stanie s ze światową gospodarką. Tym razem ma optymistyczne prognozy. Ostrzega jednak, że strefa euro to wciąż tykająca bomba.
 • Czarny scenariusz Doktora Zagłady
  Jeden z najlepszych ekonomistów świata znów straszy. Nouriel Roubini, zwany Doktorem Zagładą, ostrzega, że Unię Europejską czeka przerażający scenariusz, w którym państwa i instytucje będą upadać jak klocki domina.
 • Doktor Zagłada: Ten bank zabije Europę
  Działania tego banku zniszczy jakiekolwiek szanse na wyjście Europy z kryzysu - ostrzega Doktor Zagłada, czyli jeden z najlepszych ekonomistów świata - Nouriel Roubini. Analityk ostrzega też świat przed wojną walutową - twierdzi, że jej wybuch wisi na włosku.
 • Doktor Zagłada: Zabójczy plan Niemiec
  Niemcy wyszły z kryzysu? Tylko na papierze - twierdzi jeden z najlepszych ekonomistów świata, Noriel Roubini, znany też jako "Doktor Zagłada". Analityk nie zostawił suchej nitki na najnowszych, europejskich pomysłach na walkę z kryzysem. Według niego Unia tylko odwlekła w czasie bankructwa poszczególnych państw.
 • Doktor Zagłada: Nie kupujcie złota
  Ceny złota biją rekordy i coraz więcej osób decyduje się ulokować oszczędności w kruszcu. Przed tak pochopną decyzją ostrzega instytut jednego z najlepszych ekonomistów świata - Nouriela Roubiniego, zwanego Doktorem Zagładą po tym, gdy przewidział kryzys gospodarczy. Według analityków wkrótce ceny złota spadną.