• Komisarz Maigret
  Już 14 stycznia na antenie BBC First zadebiutuje 2. sezon serialu "Komisarz Maigret
 • Jaś Fasola w reklamie Snickersa
  Jak zachowuje się wojownik Kung Fu, gdy jest głodny? Ma skupienie, precyzję i technikę niczym Jaś Fasola. Nowa reklama Snickersa z kultowym Rowanem Atkinsonem bije rekordy popularności w sieci.
 • Gemma Atkinson
  Wokół pochodzenia tej brytyjskiej aktorki krążą już legendy. Przez wielu identyfikowana była jako córka popularnego komika, Rowana Atkinsona, jednak według oficjalnej wersji, nie ma między nimi pokrewieństwa (w co nie trudno uwierzyć). Zobacz galerię!
 • Rowan Atkinson jako Johnny English
  Czarna Żmija, Jaś Fasola, Johnny English – to najbardziej znane wcielenia Rowana Sebastiana Atkinsona. Jeden z najsłynniejszych komików i najzamożniejszych aktorów na świecie właśnie skończył 58 lat, a jego majątek oszacowano na około 60 mln. funtów.
 • Rowan Atkinson ma dość Jasia Fasoli
  Rowan Atkinson zaskoczył wszystkich deklarując, że już czas "zabić" Jasia Fasolę. Właśnie postaci życiowego niedorajdy aktor zawdzięcza swoją ogromną popularność. Teraz jednak – jak twierdzi – chce się poświęcić "poważnym" rolom.
 • Johnny English Reaktywacja
  W pierwszej części swoich przygód z 2003 roku Rowan Atkinson zagrał pracownika biurowego służb specjalnych, który z dnia na dzień zostaje szpiegiem. W nowej komedii o kryptonimie "Johnny English Reaktywacja" największa fajtłapa wśród agentów Jej Królewskiej Mości próbuje powstrzymać grupę zabójców planujących zamach na chińskiego premiera. Do towarzystwa ma Rosamund Pike, Dominica Westa i Gillian Anderson. Johnny English w polskich kinach od 16 września.
 • Rowan Atkinson z żoną Sunetrą Sastry
  Światowa premiera nowych przygód słynnego gapy odbyła się 4 września w Sydney. Na czerwonym dywanie pojawił się Rowan Atkinson oraz partnerujące mu na ekranie panie Rosamund Pike i Gillian Anderson. W komedii o kryptonimie "Johnny English Reaktywacja" największa fajtłapa wśród agentów Jej Królewskiej Mości próbuje powstrzymać grupę zabójców planujących zamach na chińskiego premiera. W polskich kinach od 16 września.
 • Jaś Fasola w szpitalu! Roztrzaskał auto za 3 mln!
  Rowan Atkinson, czyli słynny Jaś Fasola, znany z pociągu do szybkich samochodów trafił do szpitala. Słynny Jaś Fasola roztrzaskał bolid, który stanął w płomieniach.