• Otyłość
    Uczestnicy zajęć z aquacyclingu wykonują ćwiczenia na stacjonarnym rowerze o ciężkiej, stabilnej, nierdzewnej konstrukcji – tyle, że umieszczonym w basenie. Są oni zanurzeni w wodzie trochę powyżej pasa i na rowerach wodnych mogą wykonać zarówno trening interwałowy, jak i cardio bądź tzw. podjazd pod górę. Takie ćwiczenia pomagają nie tylko zrzucić zbędne kilogramy i poprawiać pracę układu krążeniowo-oddechowego, lecz także są formą rehabilitacji polecaną przez ortopedów. Są też bezpiecznym rodzajem aktywności dla osób starszych.
  • Donald Tusk z wnukiem
    Na co dzień zajmuje się polityką i sprawami państwa, w wolnym czasie jednak, całą swoją uwagę poświęca rodzinie. Donald Tusk jest kochającym dziadkiem, który lubi spędzać czas ze swoim wnukiem Mikołajem. Fakt podejrzał premiera, który kupił malcowi pierwszy rowerek, a następnie cierpliwie uczył go na nim jeździć. "Taki dziadek to prawdziwy skarb!" - zachwyca się tabloid.
  • Technika jest równie ważna podczas treningu co motywacja i systematyczność!
    O efektach ćwiczeń decydują zasady, których każdy ćwiczący z ciężarami powinien przestrzegać. Prawidłowy trening jest gwarantem budowania sylwetki. Podpowiemy ci co robić, aby twój wysiłek został szybko nagrodzony.