• Mark Ronson będzie gwiazdą pierwszego Roxy Festivalu
  Określenie "złota rączka" pasuje do niego idealnie. Mark Ronson wszystko, czego dotknie, zamienia w złoto. Będzie gwiazdą pierwszego Roxy Festivalu.
 • Mark Ronson
  W piątek 15 lipca w warszawskiej Stodole odbędzie się pierwsza edycja Roxy Festival – imprezy zapowiadanej jako "granie po bandzie" dla tych wszystkich, którzy oczekują nowego, muzycznego języka. Jej niekwestionowaną gwiazdą będzie Mark Ronson – laureat nagród Grammy i Brit Awards za wypełniony przebojami album "Version", a jednocześnie najbardziej wzięty producent ostatnich lat. Jako specjalny gość artysty na scenie pojawi się legenda lat 80. – Boy George. Przedstawicielami strony polskiej będą natomiast Andrzej Smolik i Neo Retros oraz zwycięzcy konkursu w Radio Roxy, duet  Ailo In Head .
 • Mark Ronson po raz pierwszy wystąpi w Polsce
  15 lipca w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się pierwsza odsłona Roxy Festival, której gwiazdą będzie Mark Ronson & The Business Intl.
 • Boy George przyjedzie na Roxy Festival
  Ekscentryczny wokalista i DJ będzie gościem Marka Ronsona – gwiazdy inauguracyjnej odsłony Roxy Festival w ramach projektu Mark Ronson & The Business Intl. Na tym nie koniec nowości.
 • Mark Ronson po raz pierwszy w Polsce
  15 lipca 2011 w Parku Sowińskiego na warszawskiej Woli odbędzie się Roxy Festival, którego gwiazdą będzie Mark Ronson i jego Business Intl. Artysta nagrał krótkie zaproszenie na koncert.
 • Smolik zagra podczas Roxy Festival
  Andrzej Smolik i Neo Retros wystąpią 15 lipca razem z Markiem Ronsonem & The Business Intl w warszawskim Parku Sowińskiego.
 • Mark Ronson
  Najbardziej wzięty producent muzyczny, współtwórca sukcesów Amy Winehouse i Adele, który ostatnio do życia przywrócił grupę Duran Duran. Laureat nagród Grammy i Brit Awards za wypełniony przebojami album "Version", ale też najlepiej ubrany mężczyzna (zdaniem magazynu GQ). Słowem: Mark Ronson – gwiazda nowej imprezy, która pod hasłem Roxy Festival wystartuje 15 lipca 2011 w Parku Sowińskiego na warszawskiej Woli.
 • Mark Ronson na Roxy Festival w Warszawie
  15 lipca 2011 w Parku Sowińskiego na warszawskiej Woli odbędzie się Roxy Festival – nowa alternatywna impreza. Pierwszą potwierdzoną gwiazdą jest Mark Ronson i jego Business Intl.