• Gwiazdy w kampanii Monnari wiosna/lato 2018
  Modnie być sobą! To hasło przewodnie najnowszej kampanii marki Monnari, która w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji do współpracy zaproszone zostały trzy ambasadorki - artystka Anna Maria Jopek, aktorka Małgorzata Socha oraz prezenterka telewizyjna i była miss Marcelina Zawadzka. Zobaczcie zdjęcia z kampanii z ich udziałem.
 • Siostry Mancewicz i Sabrina Pilewicz
  W środę w Warszawie odbyła się premiera drugiej odsłony kolekcji „La donna è mobile” Sabriny Pilewicz połączona z prezentacją limitowanej edycji torebek SPxMartini stworzonej we współpracy z Martini i Martini Racing. Pilewicz znana dotąd wyłącznie z architektonicznego podejścia do projektowania stworzyła pierwszą w historii marki kolekcję miękkich toreb. Goście mieli okazję zobaczyć nowe modele torebek Sassari, Chia, Nuoro i Olbia w flagowym odcieniu czerwieni Martini Racing. To pierwsza kooperacja polskiej projektantki z włoskim zespołem racinowym Martini, który w swojej niemal pięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie współpracował z najznamienitszymi osobistościami z świata mody i sztuki, w tym z Andym Warholem i duetem Dolce & Gabbana. Inspiracją kolekcji była miłość do adrenaliny, prędkości i rywalizacji. Zobaczcie gwiazdy, które oglądały piękne torebki.
 • Rozalia Mancewicz
  Wśród najpiękniejszych Polek zapanowało baby boom. Niedawno mamą została aktualna Miss Polonia, Paulina Krupińska, a niebawem dołączy do niej jej poprzedniczka, Rozalia Mancewicz.
 • Rozalia Mancewicz z siostrami w świątecznej kampanii Sabriny Pilewicz
  Piękne kobiety w pięknej sesji! W ich towarzystwie (a konkretnie: w towarzystwie ich zdjęć) zima przestaje być straszna, a torebki, które promują urocze siostrzyczki, wydają się jeszcze piękniejsze! Zobaczcie zdjęcia.
 • Marcelina i Karolina Zawadzkie
  Od jakiegoś czasu Marcelina Zawadzka zaczęła pokazywać się na salonach z siostrą - Karoliną. Mimo że obie panie przykładają sporą wagę do swojego wyglądu i są zawsze perfekcyjnie pomalowane, uczesane oraz ubrane, podobieństwo między nimi - delikatnie mówiąc - nie jest uderzające... Zresztą oceńcie sami...
 • Już niedługo jedna z nich włoży koronę najpiękniejszej i przejmie berło z rąk Rozalii Mancewicz. Finalistki Miss Polonia 2011 zaprezentowały swoje wdzięki podczas konferencji. Kandydatki do tytułu miss pozowały fotoreporterom w towarzystwie obecnej królowej piękności. Identyczne stroje, w które były ubrane, ułatwiały porównanie ich wdzięków. Jak wam się podobają finalistki? Czy godnie reprezentują słynna urodę Polek? Zobaczcie zdjęcia!
 • Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz i finalistki Miss Polonia 2011
  Już za kilka dni poznamy najpiękniejszą Polkę. Która z nich zdobędzie tytuł Miss Polonia 2011 i przejmie koronę od Rozalii Mancewicz? Oto finalistki!
 • Rozalia Mancewicz w kampanii reklamowej torebek Sabrina Pilewicz.
  Rozalia Mancewicz już 9 grudnia będzie musiała pożegnać się z koroną. Dziś podczas konferencji prasowej konkursu Miss Polonia 2011 odbyła się prezentacja 18 finalistek. Tylko jedna z tych pięknych kobiet może nosić tytuł najpiękniejszej.
 • Goście na pokazie kolekcji La Mania 4 Elements.
  Wczoraj wieczorem w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji marki La Mania, której właścicielką jest dobrze już znana w modowym świecie Joanna Przetakiewicz - partnerka Jana Kulczyka. Zaprezentowany zbiór najnowszych projektów nosi nazwę "4 Elements", a chętnych do obejrzenia go było naprawdę wielu. Właścicielki najgorętszych nazwisk w show-biznesie tłumnie przybyły na tę imprezę i trzeba przyznać: całkiem nieźle się prezentowały. Oto kreacje gości na pokazie La Mania!
 • Topmodelki, miss, prezenterki, najsłynniejsze wokalistki i aktorki. Wystrojone gwiazdy i celebrytki tłumnie zjawiły się na pokazie jednego z najbardziej kochanych przez show-biznes projektantów. Socha i Herbuś, Cichopek i Horodyńska, Kręglicka i Przetakiewicz, Steczkowska i Mlynkova, Mancewicz i Piszczałka… Prezentacja kolekcji Macieja Zienia to zawsze wielkie modowe wydarzenie, dlatego gwiazdy i gwiazdeczki prześcigały się w starannie dobranych stylizacjach. Bywało bardzo stylowo, nie zabrakło jednak negatywnych niespodzianek oraz szokujących golizną strojów. Zobacz zdjęcia!