• Mężczyzna ogląda swojego penisa
  Wygrywamy z Rosjanami, ale przegrywamy z Niemcami. Taki m.in. wniosek płynie z penisowej mapy świata zaprezentowanej w serwisie targetmap.com. Można tam zobaczyć, które nacje mogą pochwalić się największym przyrodzeniem, a które znalazły się na przeciwległym biegunie.
 • Od tego męskość się kurczy...
  Kurczenie się mięśni trzonu penisa oraz moszny zazwyczaj jest reakcją na strach, zdenerwowanie lub zimno. Okazuje się jednak, że to nie jedyne bodźce wpływające na zmniejszanie się męskości, a sam proces bywa nieodwracalny...
 • Czy rozmiar ma znaczenie?
  Długie palce wskazują na depresję, małe uszy na choroby nerek, zaś krótkie nogi na... No właśnie, przyjrzyj się sobie uważnie, a z wyglądu odczytasz, jakie choroby ci zagrażają. Zobacz.
 • Sposób na stworzenie mocnych więzi
  Jedni wolą pokaźne gabaryty, inni zdecydowanie opowiadają się za małymi "sportowymi" biustami... A co na ten temat mają do powiedzenia naukowcy? Zebraliśmy 8 najbardziej zaskakujących ciekawostek dotyczących kobiecych piersi. Zobacz koniecznie!
 • Jordan Carver
  28-letnia modelka, Jordan Carver, uznawana jest za posiadaczkę największego naturalnego biustu na Starym Kontynencie. Ślicznotka pochodzi z Niemiec, jednak swoją karierę postanowiła rozwijać w Stanach Zjednoczonych. Sesje zdjęciowe Carver pojawiły się m.in. w magazynie „Zoo Weekly” oraz w niemieckim „Bildzie”. Zobacz koniecznie!
 • Poradnik marki Lee
  Luźne, baggy, slim, skinny, klasyczne, proste... To tylko niektóre z typów spodni dżinsowych. W jaki sposób wybrać ich rozmiar i dopasować do swojej sylwetki? Problematyczne kwestie rozwiązuje poradnik przygotowany przez firmę Lee. Tak powinny leżeć dżinsy!
 • Największy biust na świecie
  Jedni wolą pokaźne gabaryty, inni zdecydowanie opowiadają się za małymi "sportowymi" biustami... A co na ten temat mają do powiedzenia naukowcy? Zebraliśmy 8 najbardziej zaskakujących ciekawostek dotyczących kobiecych piersi. Zobacz koniecznie!
 • Anna Mucha zaczęła dbać o swój wygląd i zmieniła wizerunek ze sportowego na seksowny, ponieważ jak twierdzi, sukces łatwiej odnosi się będąc szczupłym i pięknym. "Ładny ma w życiu lepiej" - twierdzi celebrytka.
 • Te gwiazdy noszą miseczkę D. Zobacz galerię
  Kate Upton, właścicielka krągłości, dzięki którym magazyny dla mężczyzn okrzyknęły ją uosobieniem męskich marzeń, nie ma łatwego życia. Portale promujące wychudzone sylwetki wieszają na niej psy, porównując do wulgarnych aktorek porno i wyszydzając "wielkie, tłuste, opadające cycki i obrzydliwe ciało". Wrogom nieco większych gabarytów oraz piersi w rozmiarze D z pewnością nie przypadnie do gustu i ta galeria.
 • Długość i rozmiar penisa pod lupą naukowców
  Długość jednak ma znaczenie? Jak pokazują najnowsze badania naukowców, długość palca wskazującego może mieć związek z długością tego, na czym mężczyznom najbardziej zależy.