• Rafał Ziemkiewicz
  "Nie będziemy zapraszać gości z giełdy celebrytów, którzy często nie wiadomo z jakiego tytułu są tak nazywani. Będziemy się starali szukać ludzi, którzy budzą zainteresowanie swoją działalnością, a z różnych powodów rzadko się z nimi rozmawiało i wypytywało o to, czym się zajmują" - mówi Rafał Ziemkiewicz o nowym talk show na antenie TVP2, które będzie prowadził wraz z Piotrem Goćkiem.
 • rozmowa przez telefon w poczekalni
  Telefony komórkowe stały się tak powszechne w naszym życiu, że niektórzy w ogóle się z nimi nie rozstają. Tymczasem głośna rozmowa przez komórkę w takim miejscu, jak poczekalnia, może być niezwykle irytująca dla innych osób, zmuszonych do wysłuchiwania naszych pogaduszek. Jeśli trafimy na kogoś nerwowego, może się to skończyć tak, jak na poniższym filmie.
 • Magdalena Mołek w programie "W roli głównej" namawia gwiazdy do osobistych zwierzeń. W rozmowie z portalem dziennik.pl, dziennikarka zdradziła, jakie spotkania są dla niej najtrudniejsze oraz dlaczego czasami "zasadza się" na swoich gości.
 • Gospodarze talk show zapraszają do swoich programów różnych, niekiedy bardzo kontrowersyjnych gości. Czasami jednak zdarza się, że nawet doświadczony prowadzący nie jest w stanie zapanować nad swoimi emocjami i niechęcią do rozmówcy. Taka sytuacja wydarzyła się ostatnio w programie Andersona Coopera, który wyprosił ze swojego studia Sarah Burge, zwaną również jako "ludzka Barbie".
 • Program "Kuba Wojewódzki"
  W dzisiejszym programie Kuby Wojewódzkiego na słynnej skórzanej kanapie zasiądzie trójka uczestników walczących o zwycięstwo w "X Factor". Dlaczego Kuba zdecydował się zaprosić Ewelinę Lisowską, Dawida Podsiadło i Marcina Spennera a pominął dziewczyny z zespołu The Chance, które również mają szansę na zwycięstwo?
 • Kuba Wojewódzki
  Kuba Wojewódzki rzadko bywa pochlebcą, a gwiazdy polskiego show biznesu mogą raczej spodziewać się z jego strony ostrej krytyki niż słodkich komplementów. Jednak o swoim dzisiejszym gościu, Kuba mówi w samych superlatywach. Kim jest gwiazda, której "Górniak czy Kayah mogą buty czyścić"? To Honorata Skarbek.