• Monika i Zbigniew Zamachowscy, Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krwaczyk oraz Agata Załęcka i Tadeusz Głażewski
  Narażonym na ciągłe pokusy gwiazdom szczególnie trudno jest stworzyć stałe związki, a miłość nie wybiera... Decydując się na kolejnego partnera, bardzo często trzeba zaakceptować to, że "przyjmuje się go z dobrodziejstwem inwentarza". Oto znane Polki, którym nie przeszkadza to, że ich ukochani tworzyli kiedyś związki z innymi "koleżankami po fachu".
 • Alicja Bachleda-Curuś, Edyta Górniak i Anna Samusionek
  Nie wszystkie panie, o których mowa, żyły z ojcami swoich dzieci w formalnych związkach, ale nawet to nie uchroniło ich przed zaangażowaniem dzieciaków w "rozstaniowe batalie". Oto znane Polki, których pociechy musiały wiele przeżyć "przy okazji wygaśnięcia uczuć" ich rodziców.
 • Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki
  To kolejna para show-biznesu, która ogłosiła rozstanie. Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki rozwodzą się. Media zaczynają donosić o przyczynach rozpadu małżeństwa dwojga gwiazdorów. Tymczasem jeszcze nie tak dawno ta para nieodmiennie zachwycała… Zresztą, zobaczcie zdjęcia.
 • Znane Polki, które miały więcej niż jednego męża
  I żyli długo i szczęśliwie? W prawdziwym życiu nie zawsze, a gwiazdy nie są tutaj żadnym wyjątkiem. Ich związki chyba nawet częściej są narażone na problemy i rozpad. Każdy ma jednak prawo do szczęścia i poszukiwania go. Oto znane Polki, które po miłosnych niepowodzeniach nie poddały się i usilnie walczyły o stworzenie udanego związku, decydując się na kolejne małżeństwa.
 • Znane Polki, którym rozwód dodał skrzydeł.
  Rozwód to nie koniec świata - kobiety są doskonałym potwierdzeniem tej tezy! Mimo że w pewnym momencie życia zostały same, nie rozpaczały, tylko wzięły sprawy w swoje ręce i... opłaciło się: teraz odnoszą nawet większe sukcesy, niż wtedy, gdy były mężatkami. Tak trzymać!
 • Kim Kardashian
  Jest obiektem pożądania, a jednak nie wiedzie jej się w miłości. Ta gwiazda ma już na koncie rekordowo krótkie małżeństwo. Co teraz z intymnym życiem seksownej celebrytki?
 • Scarlett Johansson w reklamie marki odzieżowej Mango.
  Gwiazda Hollywood, Scarlett Johansson, wyjawiła powód rozstania z mężem. Aktorka przyznaje, że zawinił nawał pracy ich obojga oraz to, że nie była przygotowana do życia w małżeństwie.