• Stadion Wembley
  83 761 kibiców obejrzało na londyńskim Wembley derbowy mecz rugby, w którym zespół Harlequins pokonał Saracens 24:19. To rekord świata pod względem frekwencji w tej dyscyplinie w spotkaniu klubowym i wynik niewiele gorszy od absolutnego rekordu tego obiektu.
 • Walijczycy cieszą się z wygrania Pucharu Sześciu Narodów
  Rugbiści Walii pokonując w sobotę na Millennium Stadium w Cardiiff Francję 16:9 wywalczyli Puchar Sześciu Narodów. W tej edycji tych prestiżowych rozgrywek odnieśli komplet zwycięstw.
 • Tommy Bowe
  Rugby to sport dla prawdziwych twardzieli. Tu nikt nie ma miejsca dla słabeuszy i symulantów. Tu liczy się siła, spryt, szybkość i taktyka. Zobacz, jak wygląda walka o Puchar Sześciu Narodów.
 • Alkohol
  Jeden z czołowych rugbistów reprezentacji Anglii Danny Care został z niej wykluczony z powodu jazdy samochodem pod wpływem alkoholu. 24-letni zawodnik nie weźmie udziału w Pucharze Sześciu Narodów. Anglicy zdobyli to trofeum w ubiegłym roku.
 • Wydarzeniem meczu francuskiej ekstraklasy rugby pomiędzy zespołami Biarritz i Bayonne było wtargnięcie na boisko ojca grającego w drużynie gospodarzy Imanolu Harinordoguyu. Chciał on wymierzyć sprawiedliwość zawodnikowi Bayonne po kolejnym sfaulowaniu jego syna.
 • Sto świń karą dla byłego trenera rugbistów Samoa
  Były trener reprezentacji Samoa w rugby Tuala Matthew Vaea został ukarany przez władze wioski Leauva'a, z której pochodzi, za nieodpowiednie zachowanie podczas niedawnego turnieju o Pucharu Świata w Nowej Zelandii. Ma oddać na rzecz osady sto świń.
 • Pierwszy czarnoskóry rugbista RPA zastrzelony w barze
  Solly Tyibilika, pierwszy czarnoskóry rugbista w reprezentacji Republiki Południowej Afryki, został zastrzelony w barze na przedmieściach Kapsztadu.
 • Zac Guildford, który w październiku zdobył z reprezentacją Nowej Zelandii Puchar Świata w rugby, wywołał burdę w barze na jednej z Wysp Cooka - Rarotonga. Zawodnik, będący pod wpływem alkoholu, wszedł do lokalu bez odzienia i zaatakował dwóch turystów.
 • Przez tenże dojść do rozwodu w rodzinie królewskiej
  Mark Tindall po powrocie do domu będzie musiał się grubo tłumaczyć swojej żonie. Angielski rugbysta ostatnią noc spędził na figlach z atrakcyjną blondynką. Czy Zara Philips, córka księżnej Anny, wnuczka Elżbiety II wybaczy mu to?
 • Sprzedano milion biletów na Puchar Świata w rugby
  Na ponad dwa miesiące przed rozpoczęciem turnieju o Puchar Świata w rugby, który rozgrywany będzie na 12 stadionach w 11 miastach Nowej Zelandii, sprzedanych zostało już milion biletów - poinformowali w środę gospodarze imprezy.