• Przekręt
  "Przekręt" to serialowa adaptacja kultowego filmu Guya Ritchiego, która od 12 kwietnia zagości na antenie AXN. W telewizyjnej wersji wystąpili aktorzy znani m.in. z serii o Harrym Potterze i Plotkary.
 • 1. Daniel Radcliff
  "Sunday Times" przygotował najnowszy ranking (tzw. Rich List) najbogatszych celebrytów przed trzydziestką. Na liście najzamożniejszych aktorów (która oficjalnie opublikowana zostanie 29 kwietnia) znów królują gwiazdy "Harry'ego Pottera". Na szczycie piramidy stanął odtwórca roli słynnego czarodzieja Daniel Radcliff – wysokość jego stanu konta ocenia się na 54 mln funtów. Oto pierwsza dziesiątka młodych i słynnych bogaczy kina...
 • Rupert Grint
  Wielki finał przygód czarodzieja Pottera za nami, ale Harry nie odszedł zupełnie... W Watford na przedmieściach Londynu można już zwiedzać plan filmowy wszystkich ośmiu odcinków popularnej sagi według książek J.K. Rowling. Na uroczystym otwarciu pojawiły się gwiazdy "Harry'ego Pottera" – Rupert Grint, Tom Felton, Bonnie Wright oraz reżyser Alfonso Cuaron.
 • Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson
  Daniel Radcliffe nie przyjaźni się z Rupertem Grintem i Emmą Watson. Ba - nawet nie widują się zbyt często. Zastanawiające...
 • 2. Robert Pattinson i Kristen Stewart (saga "Zmierzch") - 2,5 miliarda dolarów
  Emma Watson i Rupert Grint, ekranowa para z serii filmów o Harrym Potterze, zarobiła najwięcej w ciągu ostatnich pięciu lat (wspólnie 4,2 miliarda dolarów). Aktorzy pobili kolegów z sagi "Zmierzch", Roberta Pattinsona i Kristen Stewart (2,5 miliarda). Na trzecim miejscu w rankingu najlepiej zarabiających duetów znaleźli się Shia LaBeouf i Megan Fox z "Transformers". Jak podają magazyn "Forbes" i zestawienie Box Office Mojo, aktorzy razem zarobili 1,5 miliarda dolarów. Oto pełny top 10 najbogatszych ekranowych par...
 • 3. Robert Pattinson, lat 25, zarobił 38,8 millionów dolarów
  Przygotowaną przez magazyn "Heat" listę najbogatszych angielskich gwiazd przed 30 rokiem życia zdominowali młodzi aktorzy. "On jest wielki. >>Harry Potter<< jest wielki, a on jest Harrym Potterem. Kiedy dysponujesz wielkimi pieniędzmi, to one zaczynają same z siebie przynosić jeszcze większe pieniądze" – napisano o Danielu Radcliffie zajmującym w tym rankingu pierwsze miejsce, z ocenianą na prawie 53 mln funtów fortuną. Czwarte i piąte miejsce zajmują inne gwiazdy filmowej serii – Emma Watson i Rupert Grint. Na liczącej 30 pozycji liście znaleźli się także m.in. piosenkarze: Cheryl Cole, Mika i Adele, a zamyka ją inny młody aktor – Jamie Bell, którego polscy widzowie mogą aktualnie oglądać ma ekranach kin w filmie "Przygody Tintina". Oto najbogatsze gwiazdy przed 30.
 • Emma Watson i Rupert Grint
  Choć kinowa seria o Harrym Potterze już się zakończyła, fani mogą zajrzeć za kulisy powstawania ostatniej części cyklu, "Harry Potter i insygnia śmierci: część 2".
 • Rupert Grint nie będzie leżał plackiem
  Choć aktor zarobił miliony dolarów grając Rona Weasleya w filmach o Harrym Potterze i właściwie nie musiałby pracować do końca życia, ma swoje ambicje i plany.
 • Emma Watson
  15 lipca ostatnia, ósma część opowieści o przygodach młodych czarodziejów z Hogwartu wejdzie na ekrany kin na całym świecie. Trzy dni wcześniej odbyła się w Nowym Jorku druga, po londyńskiej, uroczysta premiera filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II" z udziałem jego gwiazd: Daniela Radcliffe'a (Harry Potter), Ruperta Grinta (Ron Weasley), Emmy Watson (Hermiona Granger), Alana Rickmana (Snape) oraz Toma Feltona (Draco Malfoy).
 • Rupert Grint
  Filmowy przyjaciel Pottera, Rupert Grint jest dumny ze swoich rudych włosów. Przy okazji tego wyznania dowiadujemy się o Rupercie jeszcze czegoś...