• Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która w serialu "Klan" wciela się w postać Grażynki Lubicz, chciała odejść z obsady popularnej telenoweli. Do takich rozważań nakłoniło ją ponoć rozstanie z produkcją jej serialowego męża, czyli Piotra Cyrwusa.
 • Daniel Olbrychski dołączył do obsady telenoweli "Klan". Popularny aktor wcieli się w postać mężczyzny, który będzie próbował zdobyć względy Grażynki Lubicz. Czy uda mu się zastąpić jej ukochanego Ryśka?
 • Wszystkim widzom serialu "Klan" Rysiek Lubicz nieodzownie kojarzy się z aktorem Piotrem Cyrwusem, który przez 13 lat wcielał się w tę postać. Okazuje się jednak, że o rolę Ryśka walczył również inny popularny aktor serialowy, Cezary Żak. Czy pasowałby do tej postaci?
 • Scenarzyści telenoweli "Klan" szykują dla swoich widzów kolejną dawkę miłosnych zawirowań, które mogą nie przypaść do gustu tym, którzy wciąż tęsknią za Ryśkiem Lubiczem. Grażynka jeszcze niedawno rozpaczała po śmierci ukochanego męża, a już niebawem będzie adorowana przez jego kolegę z pracy.
 • Nad serialem "Klan" jeszcze do niedawna wisiały czarne chmury. Telewizja Polska bardzo poważnie rozważała możliwość zakończenia najstarszej polskiej telenoweli i zastąpienia jej nową produkcją. Jednak jak donosi Fakt, dzięki tragicznym losom Ryśka Lubicza, fani przez pewien czas mogą być spokojni o kontynuację przygód swoich ulubionych bohaterów.
 • Znana z telenoweli "Klan" rodzina Lubiczów przeżyła w ostatnim czasie wiele trudnych chwil i dramatycznych wydarzeń. Wszystko wskazuje jednak na to, że niebawem do Grażynki oraz jej dzieci szczęście się nieco uśmiechnie.
 • Piotr Cyrwus i Małgorzata Kożuchowska
  Wczoraj o godzinie 17.55 stacja TVP1 wyemitowała 2235 odcinek serialu "Klan", pokazujący ostatnie chwile Ryszarda Lubicza, jednego z głównych bohaterów telenoweli.
 • Piotr Cyrwus
  Ostatni odcinek serialu "Klan", w którym widzowie będą mogli zobaczyć Ryśka Lubicza zostanie wyemitowany 22 lutego. Tymczasem w rozmowie z Super Expressem, Piotr Cyrwus uchyla rąbka tajemnicy na temat okoliczności śmierci swojej postaci.
 • "Klan"
  Piotr Cyrwus rozstaje się z serialem "Klan", a widzowie muszą pożegnać się z postacią Ryśka Lubicza. Dlaczego aktor odchodzi z ukochanej telenoweli Polaków i czym zamierza się teraz zajmować?
 • Tomasz Stockinger, Piotr Cyrwus jako Rysiek Lubicz
  Śmierć Ryśka Lubicza, jednej z głównych postaci serialu "Klan" to ogromny szok nie tylko dla fanów telenoweli, ale także dla pozostałych członków obsady. Swojego smutku z powodu odejścia kolegi nie ukrywa Tomasz Stockinger, odtwórca roli doktora Piotra Lubicza i jednocześnie brata Ryśka.