• Piotr Cyrwus
  "Zawsze denerwowało mnie, kiedy na katolickich spotkaniach pojawiały się głosy, że jesteśmy atakowani przez obce, antychrześcijańskie kultury, a swojej nie mamy. Odpowiadam wówczas, że powinniśmy sobie tę własną kulturę stworzyć" - powiedział Piotr Cyrwus w rozmowie z dziennik.pl. Z aktorem rozmawialiśmy o potrzebie rozwijania nurtu katolickiego w polskim kinie i teatrze oraz jego nowej roli w serialu "Na Wspólnej".
 • Piotr Cyrwus jeszcze niedawno narzekał na brak propozycji ról w reklamach. Niedługo potem otrzymał oferty udziału w kilku kampaniach, w tym w jednej u boku samego Chucka Norrisa.
 • Związki partnerskie to w ostatnim czasie szeroko dyskutowany temat w polskich mediach. Swoją opinią na ich temat podzielił się także odtwórca roli Ryśka Lubicza, Piotr Cyrwus.
 • Piotr Cyrwus, znany szerszej publiczności jako Rysiek z "Klanu" powraca w nietypowej roli. Dla potrzeb kampanii społecznej, aktor wcielił się w postać gangstera, który mówi widzom, jak powinni traktować psy. Nie bądź fujara, zobacz to zabawne wideo.
 • Piotr Cyrwus i Szymon Majewski
  Piotr Cyrwus przez 13 lat wcielał się w postać Ryśka Lubicza w serialu "Klan". Kiedy postanowił odejść z telenoweli, prasa kolorowa spekulowała o końcu jego kariery. Teraz jednak okazuje się, że aktor świetnie radzi sobie w programach rozrywkowych. Super Express sugeruje nawet, że stacja TVN rozważa powierzenie mu roli następcy Szymona Majewskiego.
 • Piotr Cyrwus jako ojciec Tadeusz Rydzyk
  Piotr Cyrwus do niedawana był jedną z największych gwiazd serialu "Klan", gdzie wcielał się w postać Ryśka Lubicza. Po odejściu z telenoweli, aktor zaangażował się w nowe projekty zawodowe, a jednym z nich jest parodiowanie ojca Tadeusza Rydzyka w programie Szymona Majewskiego.
 • Piotr Cyrwus w roli Ryśka
  Już w środę, widzowie telenoweli "Klan" zobaczą moment, w którym umiera Rysiek Lubicz. Tragiczny odcinek 2235 zostanie wyemitowany na antenie telewizyjnej Jedynki 22 lutego o godzinie 17.55 .
 • Rysiek z Klanu i Hanka Mostowiak
  Hanka Mostowiak to grana przez Małgorzatę Kożuchowską postać z serialu "M jak miłość". Rysiek Lubicz z kolei jest bohaterem "Klanu", którego odgrywa Piotr Cyrwus. Jak to możliwe, że dramatyczna śmierć Hanki wpłynęła na to, jaki los spotka Ryśka?
 • Piotr Cyrwus odtwórca roli Ryśka w serialu "Klan"
  Piotr Cyrwus i grana przez niego postać Ryśka to jeden z bardziej charakterystycznych elementów serialu "Klan". Nic więc dziwnego, że scenarzyści stawali na głowie, by zatrzymać aktora w produkcji.
 • Rysio z "Klanu"
  Aktor Piotr Cyrwus jest znany z kultowej już roli Rysia w serialu "Klan". Jednak chyba nie darzy swojej postaci sympatią...