• Kora
  Wypowiedź Kory, w której artystka zarzuciła polskim biskupom "zmętniałe mózgi", spotkała się z reakcją Ryszarda Nowaka. Prezes Komitetu Obrony przed Sektami złożył zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przez artystkę przestępstwa, polegającego na znieważeniu wysokiego rangą duchowieństwa.
 • Maciej Maleńczuk
  Maciej Maleńczuk był gościem Moniki Olejnik w programie "Kropka nad i". Artysta, który został ostatnio za swoje wypowiedzi pozwany przez Ryszard Nowak z Komitetu Obrony przed Sektami, twierdzi, że się nie obawia. "Jestem mistrzem mimikry. Powiem każdemu to, co chce usłyszeć" - wyznał Maleńczuk.
 • Maciej Maleńczuk
  Maciej Maleńczuk udzielił ostatnio wywiadu, w którym wypowiedział się na temat Polaków, katolików i patriotyzmu. Słowa aktora oburzyły środowiska katolickie, w tym Ryszarda Nowaka, który złożył zawiadomienie do prokuratury. Muzyk na Facebooku przeprosił ... antysemitów, homofobów i faszystów.
 • mem / Hipsterski maoizm
  Dlaczego Nowak nie może odejść, z jakie powodu Tusk i Komorowski śmieją się z Kopacz i za co Angela Merkel dziękuje byłemu premierowi Polski? Zobacz galerię najlepszych memów dnia.
 • Czesław Mozil
  Czesław Mozil w jednym z wywiadów pochwalił się, że najbardziej nietypowym miejscem, w jakim zdarzyło mu się uprawiać seks, był kościół. Tym oświadczaniem, muzyk obraził uczucia religijne Ryszarda Nowaka, z Komitetu Obrony przed Sektami.
 • Fragment nr 6 "Bitwy pod Grunwaldem. Statek głupców" The Krasnals zatytułowany "Gwiazdy i Gwiazdeczki"
  The Krasnals odpowiada Ryszardowi Nowakowi. Anonimowi artyści przepraszają wszystkich, którzy poczuli się obrażeni i ujawniają nową koncepcję oprotestowanego fragmentu "Bitwy pod Grunwaldem". Postać o. Tadeusza Rydzyka, którego pierś ssie papież ma być zamalowana. 
 • Fragment nr 6 "Bitwy pod Grunwaldem. Statek głupców" The Krasnals zatytułowany "Gwiazdy i Gwiazdeczki"/zdjęcie z bloga the-krasnals.blogspot.com‎
  Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą donosi do prokuratury na grupę The Krasnals. Zdaniem przewodniczącego komitetu, Ryszarda Nowaka artyści znieważyli o. Tadeusza Rydzyka i papieża Jana Pawła II. Chodzi o ich monumentalne i groteskowe dzieło “Bitwa pod Grunwaldem/Statek głupców”.
 • Nergal
  Ciągnąca się przez 6 lat sprawa oskarżenia Nergala o obrazę uczuć religijnych, dobiegła końca. Sąd ostatecznie uniewinnił muzyka, co spotkało się z dużą dezaprobatą Ryszarda Nowaka z Komitetu Obrony przed Sektami .
 • Czesław Mozil
  Czesław Mozil może mieć problemy z prawem. Muzyk w jednym z wywiadów pochwalił się, że zdarzyło mu się uprawiać seks w kościele. To wyznanie nie spodobało się Ryszardowi Nowakowi, który złożył zawiadomienie do prokuratury.
 • Będzie ciąg dalszy w sprawie obrazy uczuć religijnych, jakiej zdaniem Ryszarda Nowaka z Komitetu Obrony przed Sektami, dopuściła się Doda. Trybunał Konstytucyjny właśnie przyjął skargę wokalistki, która nie zgadza się z wyrokiem polskiego sądu, skazującym ją na karę grzywy.