Prezydent Duda do nauczycieli: Pozwólcie młodzieży odbyć egzaminy, a potem kontynuujcie strajk
08 kwietnia 2019Proszę, pozwólcie, żeby młodzież mogła spokojnie odbyć egzaminy - zaapelował w poniedziałek do strajkujących nauczycieli prezydent Andrzej Duda. Zaznaczył jednocześnie, że nauczyciele powinni być godnie wynagradzani i mają prawo tego oczekiwać.