Rząd zabierze pieniądze odkładane przez pracowników. "To sztuczka resortu finansów"
27 sierpnia 2018Z pieniędzy odkładanych przez pracowników na wypłaty w razie bankructwa firm rząd chce opłacić staże lekarzy i pielęgniarek oraz pensje młodocianych. Zabierze 2,6 mld zł.