Kibice będą mieli swojego rzecznika
31 sierpnia 2011 Powołanie instytucji rzecznika praw kibica zapowiedziała Fundacja Republikańska podczas środowej konferencji prasowej zorganizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa. Celem inicjatywy jest ochrona praw kibiców.