Striptizer na Barbórce PGNiG. Solidarność oburzona, państwowa firma "ubolewa"
07 stycznia 2019Na barbórkowej imprezie w Rzeszowie, organizowanej przez PGNiG, pojawił się - jak pisze "Onet" - striptizer. Spółka twierdz, że to był "niezaplanowany incydent" i przeprasza, jednak górnicy są oburzeni.