• Drogi, zdjęcie ilustracyjne
  Choć drogowcom nie uda się oddać prawie 100 km obiecanych szybkich tras, to i tak pod względem liczby otwieranych odcinków ten rok będzie rekordowy.
 • Audi A5
  Gdy kilkanaście lat temu, jeszcze jako nastolatek, mieszkałem daleko na południu Polski, nikogo nie dziwiło, że na Wszystkich Świętych spadało dwa metry śniegu, który topniał dopiero w okolicach Bożego Ciała. Żadna telewizja nie informowała przez cały tydzień na żółtym pasku z adnotacją „PILNE”, że na zewnątrz jest -20 stopni Celsjusza. Bo dla wszystkich naturalne było, że „jak jest zima, to musi być zimno”. Nikomu nie przyszło nawet do głowy, żeby zamknąć szkoły – po prostu udawaliśmy się na lekcje na nartach biegowych, co było doskonałym treningiem przed zajęciami z WF-u. A te polegały na ręcznym odśnieżaniu terenu wokół szkoły. W samych T-shirtach, dzięki czemu przez cały następny rok nie mieliśmy nawet najmniejszego kataru. 
 • Stanęła budowa drogi ekspresowej S5
  Kolejna droga i nowa afera! Wiele wskazuje na to, że do Euro 2012 nie powstanie w całości ani jeden odcinek drogi ekspresowej, która ma łączyć najważniejsze miasta tej imprezy...
 • Niemiecki producent zmodernizował całą serię modelu A5
  Niemiecki producent zmodernizował całą serię modelu A5. Pod nóż chirurga trafiły sportback, coupé, cabriolet i S5. Modyfikacje dotyczą m.in. silników, napędu quattro i wyglądu.