Zaradkiewicz: Dyskusja nad legitymacją sędziów jest zamknięta i taka powinna pozostać
11 maja 2020Uważam, że dyskusja nad legitymacją sędziów jest zamknięta i taka powinna pozostać - powiedział w wywiadzie dla "Sieci" wykonujący obowiązki I prezesa Sądu Najwyższego Kamil Zaradkiewicz. Dodał, że w ostatnim czasie zapadły dwa orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, które rozwiały w tym zakresie wszelkie wątpliwości.