• Leonardo DiCaprio po raz kolejny uhonorowany za rolę w "Zjawie"
  Amerykańska Gildia Aktorów nagrodziła kolegów po fachu za najlepsze kreacje 2015 roku, a wśród laureatów znalazł się również Leonardo DiCaprio.
 • Sarah Silverman odsłoniła aż za wiele
  Słynna skandalistka Sarah Silverman tej prowokacji chyba nie zaplanowała. I pokazała zbyt wiele...
 • "Birdman" zebrał najwięcej nominacji do SAG Awards
  Screen Actors Guild, czyli Gildia Aktorów Filmowych ogłosiła nominacje do swoich dorocznych nagród. To już 21. edycja zmagań, które zazwyczaj trafnie typują oscarowych faworytów.
 • NOMINACJE DLA AKTORÓW W GŁÓWNEJ ROLI:
  Znamy już nazwiska nominowanych do 20. edycji nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Aktorów Filmowych. Uznawane są one za znakomity barometr przedoskarowy, bowiem członkowie tej organizacji w dużej części wchodzą też w skład Amerykańskiej Akademii Filmowej i ich wybory często się pokrywają. Tegoroczna lista kandydatów do nagród Screen Actors Guild pełna jest niespodzianek – zabrakło na niej choćby Roberta Redforda z rolą w filmie "All Is Lost", który dotąd był wymieniany jako jeden z faworytów do Oscara. Oto najlepsze kreacje aktorskie 2013 nominowane do nagród SAG:
 • Gwiazdy w kreacjach od najlepszych projektantów
  Największe i najpiękniejsze gwiazdy, a na nich – kreacje i biżuteria od najsłynniejszych projektantów. Czy to nie czysta przyjemność podziwiać takie piękności, jak Eva Longoria, Kim Kardashian, Nicole Kidman czy Natalie Portman w sukniach od Alexandra McQueena, Versace i Caroliny Herrery i wartych miliony dolarów ozdobach od Cartiera i Tiffany’ego? Ostatnią taką okazją była gala wręczenia nagród Screen Actors Gild Awards. Oto najbardziej udane kreacje.