• Adam Michnik
  Znany architekt Michał Borowski przed laty miał kupić na swoje nazwisko kilka mieszkań dla Adama Michnika. O tych transakcjach opowiedział prokuraturze w momencie, gdy zaczęto go podejrzewać o udział w aferze korupcyjnej - podaje we wtorkowym wydaniu "GPC" .
 • Stefan Niesiołowski
  Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz poinformował, że jego tytuł pozwie do sądu posła PO Stefana Niesiołowskiego. - "Chyba, że poseł Niesiołowski przedstawi zaświadczenie dowodzące, że w momencie rozmowy z naszym dziennikarzem był niepoczytalny” - przyznaje Sakiewicz. Co jest przyczyną?
 • Tomasz Sakiewicz
  Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" twierdzi, że ze zdumieniem obserwuje tych, którzy popierają wypowiedź Grzegorza Brauna o rozstrzeliwaniu dziennikarzy "GW" i TVN. Tłumaczy także, co trzeba zrobić, by przejąć rządy w Polsce.
 • Tomasz Sakiewicz
  Sprawa opisana przez Jana Filipa Libickiego ma swój ciąg dalszy. Głos postanowił zabrać jeden z głównych bohaterów, czyli Tomasza Sakiewicza, redaktor naczelnego "Gazety Polskiej".
 • Tomasz Sakiewicz
  Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej Codziennie" zapewnia, że nowy inwestor nie będzie ingerował w "sprawy redakcyjne". "Sympatyzuję z niektórymi poglądami PiS, ale robienie partyjnej gazety mnie nie interesuje" - przekonuje Sakiewicz.
 • Radosław Markowski
  Mocne słowa pod adresem "Gazety Polskiej". Politolog Radosław Markowski w audycji Moniki Olejnik stwierdził, że gazeta dewastuje umysły młodego pokolenia. Chodzi o to, jak dziennikarze opisują kwestię katastrofy smoleńskiej.
 • Adam Michnik
  Ta sprawa toczy się od siedmiu lat. I wygląda na to, że jeszcze trochę potrwa. W procesie, jaki Adam Michnik wytoczył "Gazecie Polskiej" za stwierdzenie, że "wspierał korupcję" jeden z pozwanych żąda zmiany sędziego.
 • Tomasz Sakiewicz
  Jan Pospieszalski zarzucił Katarzynie Kolendzie-Zaleskiej kłamstwo i konfabulację, bo miała zacytować w swoim materiale słowa, których publicysta nie wypowiedział. I miał rację. "To ja wypowiedziałem słowa przypisywane Janowi Pospieszalskiemu" - napisał redaktor "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz.
 • Wznowienia śledztwa w sprawie afery gruntowej nie będzie
  Ten materiał miał przekonać prokuraturę do wznowienia śledztwa. Tak przekonywał Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej", który nagrał rozmowę z Andrzejem Lepperem. Jednak śledczy uznali, że sprawa afery jest zamknięta.
 • Tomasz Sakiewicz
  Tomasz Sakiewicz, szef "Gazety Polskiej" ma być bohaterem filmu lub spektaklu. To inicjatywa jego współpracowników z redakcji.