• Karnawał w Rio de Janeiro
  Brazylię opanowało karnawałowe szaleństwo. Tysiące ludzi bawiły się w rytmach samby i podziwiały paradę na słynnym sambodromie w Rio de Janeiro. Szczególną uwagę przyciągały roznegliżowane tancerki...
 • Parada szkół samby
  Ulicami brazylijskich miast tradycyjnie już przeszły szkoły samby, które prezentowały swoje umiejętności i niesamowite stroje na koniec karnawału. Wielkie parady pojawiły się m.in. na ulicach Rio de Janeiro i Sao Paulo. Zobaczcie, jak prezentowały się gorące tancerki.
 • Usain Bolt w Rio de Janeiro tańczył sambę z pięknymi tancerkami
  Usain Bolt jest wielkim faworytem. Według ekspertów jamajski lekkoatleta na igrzyskach w Rio de Janeiro zdobędzie kolejne złote medale do swojej kolekcji. Sprinter na swój pierwszy start musi jeszcze trochę poczekać. Na razie czas spędza na "zabawie".
 • Reżyserski duet stojący za sukcesem "Nietykalnych" znów opowiada o próbach przełamania uprzedzeń
  "Samba" to niecodzienna to komedia romantyczna. Z depresją i problemem nielegalnych imigrantów w tle.
 • "Samba" (reżyseria: Eric Toledano, Olivier Nakache)
  W oscarowym tygodniu na polskich ekranach zadebiutowały dwa nominowane do nagrody Akademii Filmowej obrazy – kontrowersyjny "Snajper" Clinta Eastwooda oraz dokumentalna "Joanna" Anety Kopacz. Statuetek nie zdobyły, ale i tak warto je zobaczyć. A co poza nimi? Oto premiery w pigułce.
 • Najgorętsze Brazylijki na sambodromie
  W tym roku najsłynniejsza impreza karnawałowa będzie wyjątkowo huczna, bo Rio de Janeiro obchodzi swoje 450-lecie. Przez najbliższe dni na ulicach miasta królować będzie samba, a seksowne brazylijskie tancerki uraczą swoimi wdziękami 900 tys. turystów z całego świata
 • Karnawał w Argentynie
  Argentyńczycy przygotowali widowiskowe show na cześć papieża Franciszka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby wokół ogromnej figury głowy Kościoła nie tańczyły roznegliżowane tancerki... Zobacz zdjęcia!
 • Agnieszka Popielewicz i Paulina Sykut
  Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz rzadko prezentują się w tak seksownym wydaniu. Dlaczego prezenterki Polsatu przebrały się w skąpe kostiumy tancerek samby?
 • Karnawał w Rio. Można tam tanio polecieć
  Wielu Polaków marzy, by odwiedzić Amerykę Południową przy okazji karnawału w Rio de Janeiro. Zdaniem niektórych ekspertów, to najlepszy okres, by wybrać się na ten kontynent. Powód? Pogoda wciąż dopisuje, a ceny biletów lotniczych są tańsze niż w szczycie sezonu.
 • Karnawał w Brazylii
  W Brazylii rozpoczął się najgorętszy karnawał na świecie, na którym jak co roku królować będzie samba i roznegliżowane tancerki. Ubiegłoroczna impreza pod gołym niebem przyciągnęła 2,2 mln osób. Organizatorzy szacują, że liczba uczestników będzie podobna i w tym roku.