• Rio de Janeiro
  Grupy tancerzy na ulicach, zaraźliwy rytm samby i wzmocnione oddziały policji - w Rio de Janeiro narasta oczekiwanie przed dorocznym karnawałem. Największa na świecie impreza pod gołym niebem, święto, gdy wszystko jest dozwolone, rozpoczyna się w piątek.
 • W Rio de Janeiro rozpoczął się właśnie karnawał i potrwa przez pięć dni. 850 tys. turystów przybyło na miejsce, aby na własne oczy zobaczyć to niezwykłe wydarzenie. Jak podaje tvn24.pl, zostawią w Rio 629 mln dolarów…
  Trzynaście najsłynniejszych szkół samby, a w każdej z nich 3 500 tancerek i tancerzy. Wszyscy ubrani w kolorowe, skąpe kostiumy odsłaniające prawie wszystko. Prawie, bo podczas karnawału w Brazylii obowiązuje jedna zasada: nawet najbardziej zmysłowy strój tancerki nie może trwale odkrywać wszystkich jej "atutów". Zobacz galerię!
 • Rozpoczął się karnawał w Rio
  W Rio de Janeiro rozpoczął się w piątek pięciodniowy karnawał z udziałem słynnych szkół samby, na który przybyło 850 tys. turystów, w tym ćwierć miliona cudzoziemców. Zostawią w Rio 620 mln dolarów.
 • Karnawał
  W Rio de Janeiro rozpoczął się najgorętszy karnawał na świecie, na którym jak co roku królować będzie samba i roznegliżowane tancerki. Szacuje się, że pochód w sambodromie oglądać będzie ok. 70 tys. widzów, ale całkowita liczba karnawałowiczów osiągnie kilkaset tysięcy.
 • Rihanna dziką królową karnawału. Fot. www.dailymail.co.uk
  Znana jest z roznegliżowanych kreacji i wyuzdanych póz. Jednak tym razem przeszła samą siebie. Rihanna podczas tradycyjnego festiwalu na swojej rodzinnej wyspie wcieliła się w seksowną królową karnawału. Półnaga piosenkarka w skąpym stroju z błyskotek i piór odtańczyła na oczach tłumu swój dziki taniec. Zobaczcie zdjęcia!
 • Ronaldinho
  31-letni brazylijski piłkarz Ronaldinho dwudniową przerwę w treningach zespołu Flamengo wykorzystał na świętowanie ostatnich dni karnawału. Uczestniczy w największej zabawie karnawałowej - na sambodromie w Rio de Janerio.
 • Gaszenie pożaru magazynów należących do szkół samby w Rio de Janeiro
  Wielki pożar wybuchł w poniedziałek rano, zaledwie miesiąc przed kulminacją karnawału, w magazynach należących do szkół samby w Rio de Janeiro. Zniszczone zostały przygotowywane tam na karnawałową defiladę stroje, dekoracje i karoce.