Nastolatki coraz częściej zgłaszają depresję i myśli samobójcze
13 lutego 2019W telefonie zaufania nastolatki coraz częściej zgłaszają objawy depresji i myśli samobójcze – alarmowali eksperci podczas konferencji prasowej w Warszawie, inaugurującej 13. edycję kampanii edukacyjno-społecznej Forum Przeciwko Depresji.