Najpierw naczelnik urzędu skarbowego, a teraz kolejne samobójstwo w Areszcie Śledczym na Białołęce
18 sierpnia 2017Jak donosi Radio ZET, 43-letni mężczyzna powiesił się dziś w nocy na sznurówce. Zauważył to będący na dyżurze strażnik więzienny. To już drugi przypadek samobójczej śmierci w areszcie na warszawskiej Białołęce.