• Informator Leppera będze wolny
  Były informator Andrzeja Leppera i autor historii o talibach w Klewkach, Bogdan Gasiński może spać spokojnie. Sąd umorzył proces o jego fałszywe zeznania związane z korupcją polityków PO i SLD. Uchylił tym samym skazujący wyrok I instancji z powodu przedawnienia.
 • Andrzej Lepper popełnił samobójstwo w swoim biurze
  Prokuratura po analizie nagrania rozmowy Tomasza Sakiewicza z Andrzejem Lepperem przesłucha świadków w umorzonej sprawie ewentualnego przecieku z "afery gruntowej" - poinformowała w środę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Monika Lewandowska.
 • Andrzej Lepper
  W Prokuraturze Okręgowej w Łodzi przesłuchano we wtorek detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Materiał z przesłuchania będzie przekazany do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, która prowadzi postępowanie w sprawie samobójstwa Andrzeja Leppera.
 • Andrzej Lepper
  Brak jest sygnałów, że do śmierci Andrzeja Leppera przyczyniły się osoby trzecie - twierdzi prokuratura. Ujawniła, że pętla, na której wisiały zwłoki, była sporządzona ze sznura od snopowiązałki. Śledczy czekają na billingi byłego wicepremiera i szefa Samoobrony.
 • Nie tylko samobójstwo. Sześć hipotez w sprawie śmierci Leppera
  O tym, że było to samobójstwo, policja mówiła niemal tuż po odnalezieniu ciała Andrzeja Leppera. Teraz jednak śledczy nie są już tak kategoryczni. W sumie pojawia się sześć hipotez dotyczących śmierci byłego wicepremiera - podaje "Super Express".
 • Andrzej Lepper
  Polityczny i prawniczy świat Warszawy rozpaliła sensacyjna informacja, że pojawił się ktoś, kto - jak twierdzi - ma dokumenty, zdeponowane u niego przez Andrzeja Leppera. To słynne haki na polityków, które mają wstrząsnąć polską sceną polityczną. Dokumenty chce sprzedać za 100 tysięcy złotych!
 • Andrzej Lepper
  To nie morderca, ani sam Andrzej Lepper przed śmiercią zablokowali dekoder na jednym z programów Polasat News. Przyczyna zatrzymania dekodera jest dużo prostsza...
 • Andrzej Lepper
  Nie było alkoholu w organizmie Andrzeja Leppera - podała prokuratura, powołując się na wyniki sekcji zwłok. Śledczy wciąż czekają na wyniki badań toksykologicznych byłego wicepremiera.
 • Lepper był o krok od interesu życia
  Andrzej Lepper poważnie miał poważne plany biznesowe. Kończył związane z nimi formalności. Gdyby biznes wypalił, szef Samoobrony zarobiłby krocie.
 • Andrzej Lepper
  Politycy PiS chcą zwołania posiedzenia sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, podczas którego prokurator generalny Andrzej Seremet miałby przedstawić posłom wstępne ustalenia i działania prokuratury dotyczące okoliczności śmierci Andrzeja Leppera.