Masz samochód? Zapłacisz abonament RTV. To autorski pomysł TVP
11 kwietnia 2017Telewizja publiczna podsuwa Ministerstwu Kultury nowy pomysł na
uszczelnienie abonamentu radiowo-telewizyjnego. "Poprawa poboru opłat
mogłaby nastąpić przez ułatwienie identyfikacji odbiorników radiowych w
samochodach" – czytamy w piśmie do wiceministra kultury sygnowanym przez
prezesa TVP Jacka Kurskiego.