19 samochodów uszkodzonych przez pijanych wandali w Warszawie
20 stycznia 201819 samochodów zostało uszkodzonych z piątku na sobotę na warszawskiej Pradze Południe przez dwóch nietrzeźwych mężczyzn; sprawcy zostali zatrzymani - powiedziała PAP Magdalena Bieniak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.