Polacy coraz mniej tankują na stacjach. Wolą przemycane paliwo
25 lutego 2014 Resort finansów liczy, że wpływy z podatków ze sprzedaży paliwa będą rosły. Tymczasem analitycy mówią zupełnie co innego. Uważają, że Polacy coraz mniej tankują na stacjach benzynowych - wolą tanie paliwo z przemytu.