Były prezydent musi oddać pieniądze z łapówek
14 września 2010 Leszek Pogan, były prezydent Opola, skazany prawomocnie za korupcję, będzie musiał oddać 114 tysięcy złotych wziętych łapówek. Zwrot nakazał mu Sąd Okręgowy w Opolu, który rozpatrywał pozew cywilny złożony w tej sprawie przez opolską prokuraturę okręgową.