• "Błagam i proszę, aby Państwo mi pomogli być z tatusiem i błagam o pomoc w walce o moje prawa dziecka, ponieważ je mam" - pisze córka aktorki Anny Samusionek w dramatycznym liście do prezydenta Bronisława Komorowskiego i pierwszej damy Anny Komorowskiej.
 • Andrzej Sołtysik
  Wakacyjna udręka, towarzyskie wykluczenie, brak rozmowy i... seksu. To tylko niektóre z minusów życia w pojedynkę, o których w najnowszym numerze "Newsweeka" mówią samotne gwiazdy. Do tego, że wyzwolony i zadowolony singiel to mit przekonuje również Andrzej Sołtysik.
 • Anna Samusionek
  Gdy Polsat poinformował o zakończeniu emisji serialu "Linia życia", wielu myślało, że Anna Samusionek została na lodzie. Ale okazuje się, że serialowa Sylwia szybko znalazła nowe zajęcie. W rozmowie z tabloidem aktorka zdradza, że wraca do "Na Wspólnej"!
 • Zakręcona fryzura pięknej aktorki
  Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek przyszła na pokaz prasowy serialu "Czas Honoru" w nowej fryzurze. To niezwykle zakręcone uczesanie.
 • Anna Samusionek
  "Traktuję swój zawód profesjonalnie i jeśli rola tego wymaga i ma to sens, to oczywiście nie mam problemu z rozebraniem na ekranie" - wyznaje znana aktorka. Jednak co innego na ekranie, a co innego w magazynie dla panów.
 • Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni
  Było sporo czerwieni, ale zdecydowanie wygrała szarość, i to w przeróżnych odcieniach. Nikt się nie błyszczał, panowała zwiewna elegancja, a większość pań postawiła na suknie do ziemi. Choć nie zabrakło damskiego wydania spodni. Tak prezentowały się gwiazdy na finałowej gali najważniejszego polskiego festiwalu filmowego.