• Diane Kruger w filmie "Intruz"
  "Intruz" – kolejna powieść autorki sagi "Zmierzch", Stephenie Meyer – na pierwszym miejscu listy "New York Timesa" pozostawał przez 31 tygodni. Nic dziwnego, że upominało się o niego Hollywood i bestseller został przeniesiony na duży ekran. Światowa premiera filmowego "Intruza" z Diane Kruger w roli głównej zaplanowana została na marzec. Czy "dusze" z kosmosu podbiją serca widzów tak, jak słynne wampiry? Wszystko, na to wskazuje. Oto pierwsze zdjęcia z filmu z licencją na hit.
 • "Intruz" w polskich kinach od 5 kwietnia 2013 roku
  "Intruz" to kolejna powieść Stephanie Meyer, która trafi na ekrany kin. Jej akcja rozgrywa się w świecie, w którym większość ziemskiej populacji opanowali obcy zwani Duszami. Kosmici wchodzą w ciało człowieka i przejmują nad nim kontrolę, ale prowadzą dalej normalne życie i są z natury łagodni i dobrzy. Melanie Stryder (Saoirse Ronan) nie chce podporządkować się obcym i toczy walkę z istotą zwaną Wagabundą. Film zagości w polskich kinach 5 kwietnia 2013 roku.
 • Alicia Vikander w filmie "Anna Karenina"
  Saoirse Ronan, Gabriella Wilde oraz Alicia Vikander są kandydatkami do filmu opartego na bajce o Kopciuszku.
 • Doskonała Saoirse Ronan jako Hanna
  Reżyser "Pokuty" Joe Wright zamiast kolejnej przestylizowanej ekranizacji oferuje baśniowo piękny thriller. Żegnaj Nikito, teraz nadchodzi Hanna – 16-letnia zabójczyni.
 • Hanna
  Twórca "Dumy i uprzedzenia" oraz "Pokuty" zaprasza do świata killerów i tajnych agentów. "Hanna" to opowieść o nastolatce (w tej roli Saoirse Ronan) wychowanej przez ojca (Eric Bana) na bezwzględną zabójczynię, która ma wyrównać jego rachunki z wysoko postawioną agentką CIA (Cate Blanchett). Thriller Wrighta z gwiazdorską obsadą i energetyczną muzyką The Chemical Brothers od piątku 10 czerwca w polskich kinach.
 • Saoirse Ronan
  Saoirse Ronan dołączyła do obsady ekranizacji powieści J.R.R. Tolkiena "Hobbit".