• Oto ikony mody wszech czasów
  Najwięksi projektanci, najwięksi fotografowie i styliści, największe ikony stylu i modelki. Magazyn „Time” wybrał ikony mody wszech czasów. Jest Coco Chanel, Grace Kelly, Twiggy, jest niepokorny John Galliano… Kilka nazwisk jednak zaskakuje. Kto się znalazł, a kogo zabrakło w rankingu? Przeczytajcie.
 • Kate Middleton w sukni ślubnej projektu Sarah Burton.
  Dom mody Alexander McQueen ma powody do radości. Suknię ślubną Kate Middleton nominowano do prestiżowej nagrody Design of the Year. Oprócz niej londyńskie Design Museum doceniło i nominowało także poświęconą McQueenowi wystawę "Savage Beauty".
 • Opięcia, prześwity, koronki, dekolty. Ulubiony styl Kate Middleton?
  Opięta u góry, ozdobiona prześwitującymi koronkami i głębokim dekoltem w kształcie litery „v”. Taką kreację miała na sobie Kate Middleton w przeddzień swoich 30. urodzin. Jak zauważyli czujni obserwatorzy stylizacji żony księcia Williama, nie po raz pierwszy. W podobnym charakterze utrzymana była, między innymi, owiana już legendą ślubna kreacja arystokratki. Niektórzy zarzucili nawet Kate "splagiatowanie" własnej kreacji. Czyżby dekolty, opięcia i koronki tworzyły ulubiony styl dystyngowanej księżnej Catherine? Czy z takich elementów można stworzyć pełna klasy i smaku kreację? Zobacz!
 • Brytyjski świa mody po raz kolejny nagrodził swoich mistrzów!
  To było do przewidzenia. Tegoroczną triumfatorką British Fashion Awards 2011 została Sarah Burton. Następczynię Alexandra McQueena i autorkę sukni ślubnej Kate Middleton okrzyknięto brytyjską projektantką roku.
 • Suknia ślubna Kate Middleton. Projektantka tej kreacji została uhonorowana nagrodą
  Prestiżową nagrodę popularnego magazynu damskiej mody "Harpeer's Bazaar" otrzymała Sarah Burton - projektantka ślubnej sukni Kate Middleton. Przyszła księżna wystąpiła w tej sukni w Opactwie Westminsteru 29 kwietnia.
 • Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim"
  Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim". Kreacja zostanie wystawiona na widok publiczny 23 lipca w ramach akcji letniego otwarcia Pałacu Buckingham dla zwiedzających.
 • Topmodelka wzięła ślub! Oto ślubne zdjęcia Kate Moss
  Ta uroczystość miała przebić „ślub stulecia”, czyli wesele księcia Williama i Kate Middleton. Brytyjska topmodelka Kate Moss powiedziała sakramentalne „tak” wieloletniemu narzeczonemu, rockowemu muzykowi Jamiemu Hince’owi. Moss to jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie oraz znana skandalistka i imprezowiczka. I tym razem nie obyło się bez kontrowersji: Moss rozważała wystąpienie w sukni od Sarah Burton (projektanta sukni ślubnej Kate Moddleton), jednak ostatecznie ślubowała w kreacji od Johna Galliano – skandalizującego designera, wyrzuconego z hukiem z domu mody Diora za napaść i antysemickie wypowiedzi. Koniec końców panna młoda wyglądała uroczo w subtelnej i bynajmniej nie kontrowersyjnej sukni ozdobionej błyszczącym haftem, a fotografie młodej pary w otoczeniu druhen przypominają sielankę. Zobacz ślubne zdjęcia słynnej topmodelki!
 • Królewska panna młoda: Kate Middleton na ślubnym kobiercu
  Długa do ziemi, klasyczna, uszyta z atłasu i koronek w kolorze kości słoniowej i opatrzona niesłychanie długim trenem – taka jest suknia ślubna Kate Middleton. Sprawdziły się przewidywania bukmacherów – ostatecznie panna młoda zdecydowała się bowiem na projekt Sarah Burton z brytyjskiego, a jakże, domu mody Alexandra McQueena. Świeżo poślubiona małżonka księcia Williama postawiła na klasykę. Ramiona przysłoniła przejrzystymi koronkami rękawów, pozwoliła sobie za to na dość głęboki dekolt. Głowę Kate ozdobił diadem i niezwykle subtelny welon, a za jedyną biżuterię posłużyły subtelne kolczyki. Oblubienica księcia z pewnością zachwyciła nie tylko jego samego, lecz również wiwatujące tłumy, prezentowała się bowiem doprawdy po królewsku! Oto galeria zdjęć!