• Radiowóz, polska policja
  Do 10 lat więzienia grozi 47-letniemu mężczyźnie, który próbował ukraść choinkę i bombki należące do sąsiada – poinformowała w poniedziałek PAP łódzka policja. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w jednej z kamienic w Łodzi.
 • remont
  Wady budowlane są główną przyczyną opóźnień w odbiorze mieszkania. Nawet jeśli będziemy mieli tyle szczęścia, by ich uniknąć, mogą zaskoczyć nas nagłe szkody wywołane pracami wykończeniowymi sąsiadów. Co zrobić, gdy w nowym mieszkaniu znajdują się usterki?
 • mieszkanie
  Właśnie podjąłeś decyzję o zakupie mieszkania – tego wymarzonego. Zabierasz się do przeglądania ofert. Jest kilka, które przykuwają Twoją uwagę. Łapiesz więc za słuchawkę i jak najszybciej umawiasz się na spotkanie. Wchodzisz do jednego, drugiego, trzeciego mieszkania, jednak cały czas masz wrażenie, że o czymś zapomniałeś, czegoś nie sprawdziłeś, o coś nie zapytałeś.
 • Filip Chajzer
  Czym Filip Chajzer naraził się mieszkańcom swojego bloku? Okazało się, że sąsiadom nie podoba się fakt, iż dziennikarz ładował samochód elektryczny we wspólnym garażu. Jego odpowiedź na donosy do administracji z pewnością była zaskoczeniem.
 • Amerykańscy policjanci
  30-letnia mieszkanka Houston została doprowadzona na posterunek policji przez sąsiada, którego poprosiła o pomoc w zaniesieniu do lasu pakunku. Ukryła w nim ciała zabitych dzieci. Mężczyznę zaniepokoiło, że na pytania o dzieci, kobieta odpowiadała: "zabiłam je".
 • mem / źródło: Facebook/LewakZmasakrowany
  Donald Tusk tęskni za ustanawianiem podatków, Anna Fotyga dzieli się refleksją na temat "The Economist", a żony przeszkadzają mężom w oglądaniu Mundialu. Zobacz najlepsze memy dnia.
 • Ogłoszenia sąsiedzkie
  Czasy, kiedy znało się wszystkich sąsiadów z klatki schodowej, w wielu blokach minęły bezpowrotnie. Zamiast przyjaźni i znajomości, mieszkający obok siebie lokatorzy coraz częściej rozmawiają za pomocą listów zostawianych na klatkach schodowych. Przyjrzeliśmy się tym, które trafiły na serwis wykop.pl i zrobiły tam największą furorę. Choć niewiele jest w nich miłych emocji.
 • Papierosy
  Przez lata nie reagował na skargi sąsiadów, którym przeszkadzał dym papierosowy. Teraz nałogowemu palaczowi grozi wyprowadzka z wynajmowanego mieszkania, i to na natychmiastowa. Taka jest decyzja sądu.
 • Mieszkania
  Brytyjczycy już to podliczyli. Sąsiedztwo ma niebagatelne znaczenie w przypadku kupna lub sprzedaży mieszkania z rynku wtórnego. W Polsce także?
 • Sąd
  500 dolarów grzywny lub 30 dni aresztu grozi mieszkańcowi Nowego Yorku za… zbyt głośny śmiech. "Kiedy sprawdzałem ostatni raz, to śmiech nie był przestępstwem" - tłumaczy oskarżony.