• Mieszkanie
  Mamy już gotowy dom lub mieszkanie w stanie surowym, więc… możemy się wprowadzać? Niestety, nie tak szybko. Jeśli chcemy, by prace wykończeniowe zostały wykonane w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej, mogą one potrwać nawet kilka miesięcy. Na szczególną uwagę zasługuje układanie podłogi drewnianej.
 • Łóżko sypialnia materac poduszki
  Elżbieta Chudzicka i Mateusz Chołys to autorzy bloga wnętrzarskiego. Choć do swojego mieszkania wprowadzili się zaledwie rok temu - mają już na koncie wiele metamorfoz. - Często przemalowujemy, zmieniamy - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Chudzicka. Skąd czerpią pomysły na zmianę aranżacji wnętrz? Skąd pomysł na ścianę w sypialni w kolorze granatu?
 • mieszkanie
  Agnieszka i Stanisław Wrodarczyk pokazali w "Dzień Dobry TVN" swoje mieszkanie. Dlaczego dominują tam pastele? Na czym polega ich kicz kontrolowany?
 • Mieszkanie
  Ściana gładka? W pasy? W pionie czy w poziomie? - jakich błędów unikać podczas doboru koloru ścian i ich ozdabiania. Oto krótki poradnik malowania ścian.
 • Wojna na obrazy
  Trudno wyobrazić sobie wojnę bez negatywnego obrazu wroga czy wykreowanego z idealistycznym pietyzmem bohatera. Karykaturalne przedstawienie przeciwnika służy nie tylko do jego dyskredytacji, lecz także podbudowuje własną samoocenę. Śmiech z wroga działa kojąco.