• Dziś najbardziej rozpoznawalną twarzą Kościoła scjentologicznego jest bez wątpienia Tom Cruise. Niewiele brakowało jednak, aby kolejnym ambasadorem tej kontrowersyjnej religii został Brad Pitt .
  • Znani scjentolodzy
    Scjentologia przez jednych zwana ironicznie religią hollywoodzkich gwiazd, przez innych uznawana jest za niebezpieczną sektę. Ostatnio o jej wyznawcach znów zrobiło się głośno, przy okazji rozwodu Toma Cruise'a i Katie Holmes, którego główną przyczyną było ponoć całkowite zaangażowanie aktora w Kościół scjentologiczny. Zobaczmy, jakie jeszcze znane postaci, śladami Cruise'a są wyznawcami scjentologii .
  • Jak twierdzi brytyjski portal DailyMail, Katie Holmes zdecydowała się na rozwód z Tomem Cruisem, by chronić małą Suri przed jej własnym ojcem. Tom planował bowiem wdrażanie dziewczynki w religię scjentologiczną. Elementem wprowadzania dziewczynki do organizacji miał być ortodoksyjny obóz Sea Org, w którym miała ona być "tresowana".
  • Katie Holmes i Tom Cruise
    Kiedy Tom Cruise i Katie Holmes pobierali się sześć lat temu, sceptycy przewidywali ich rychłe rozstanie. Jednak na przekór mediom para nadal jest razem, a ich miłość kwitnie. Cruise wyznał, że jego żona jest idealna i wciąż jest w niej szaleńczo zakochany.
  • Tom Cruise przemawia w świątyni scjentologów w Madrycie
    Co łączy Toma Cruise’a i Goldie Hawn? Kościół scjentologiczny. Jean-Charles Deniau przygląda się mu w dokumencie "Scjentologia. Prawda o kłamstwie".