• Czym byłby Bond bez swoich zabawek?
  Do kin w Polsce i na świecie trafił właśnie kolejny film o misjach agenta 007, Jamesa Bonda. Szpieg zawsze dysponował najfajniejszymi gadżetami. Fani zebrali je w jednym materiale wideo.
 • Roger Moore, Timothy Dalton, Daniel Craig, Sean Connery, George Lazenby i Pierce Brosnan z wosku
  Im bliżej wielkiej premiery "Spectre", tym więcej Bondów. Szczególnie tłoczno od agentów zrobiło się w londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud, gdzie stanęły nowiutkie podobizny odtwórców roli 007.
 • Czeka nas nowa "Liga niezwykłych dżentelmenów"
  Studio 20th Century Fox planuje remake filmu "Liga niezwykłych dżentelmenów" z 2003 roku.
 • 1. Audrey Hepburn
  Audrey Hepburn została uznana za najlepiej ubraną Brytyjkę w historii. Zdaniem Wyspiarzy legendarna aktorka miała więcej klasy niż nawet ich własna królowa Elżbieta II. Zobaczcie, kogo jeszcze gwiazda "Śniadania u Tiffany'ego" pokonała w walce o miano największej brytyjskiej ikony stylu?
 • James Bond
  Z okazji premiery telewizyjnej „Skyfall” w CANAL+, na fanpage’u filmowym stacji została uruchomiona aplikacja „Którym jesteś Bondem?”. W zabawie internauci odpowiadając na kilka pytań, sprawdzają, do którego z aktorów odtwarzających rolę agenta 007 jest im najbliżej...
 • Warren Beatty
  Z ekranów zniknęli nagle, często w szczytowym momencie swojej kariery. Aż trudno uwierzyć, że tak dawno ich nie widzieliśmy. Oto 10 gwiazd kina, na których powrót na duży ekran i kolejne wielkie role warto czekać.
 • "Skyfall"
  Daniel Craig, mimo wcześniejszych zapowiedzi o rezygnacji z roli Jamesa Bonda, podpisał kontrakt na dwa kolejne filmy o agencie 007. Gwiazdora przekonała gaża, która wyniesie 49 milionów dolarów.
 • Sean Connery jako Bond, James Bond
  Sam Mendes przyznał, że chciał poprosić Seana Connery'ego o udział w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda, "Skyfall".
 • "Doktor No"
  5 października to teraz "Światowy Dzień Jamesa Bonda". Tego dnia w 1962 roku na ekrany kin wszedł pierwszy film popularnej serii – "Doktor No", a z ust agenta Jej Królewskiej Mości padła legendarna kwestia: "Nazywam się Bond, James Bond". Z okazji półwiecza przygód wielbiciela pięknych kobiet i martini z wódką (wstrząśniętego – nie zmieszanego, a ostatnio piwa) przypominamy wszystkie odsłony przygód najsłynniejszego i najprzystojniejszego ze szpiegów.
 • Daniel Craig w filmie "Casino Royale"
  Filmowemu Bondowi właśnie stuknęła pięćdziesiątka. Pierwsza odsłona przygód superszpiega – "Doktor No" – weszła na ekrany kin pół wieku temu, 5 października 1962 roku. To świetna okazja, by przypomnieć, że pierwowzorami pierwszej dziewczyny Jamesa Bonda i jednego z jego przeciwników byli Polacy, a w jednym z odcinków serii o 007, "Pozdrowieniach z Rosji", wystąpił polski aktor Władysław Sheybal.